Greninya Raid na Pokémon Scarlet i Purple: Kiedy i jak wziąć udział

Greninya Raid na Pokémon Scarlet i Purple: Kiedy i jak wziąć udział

Znamy już datę nowej dostawy teraincursionów z Pokémon Scarlet i Pokémon Purple! Ponieważ wyciekł przez PLDHnet i Pokexperto, wkrótce będziemy mogli cieszyć się nową bitwą na wysokim poziomie trudności. Jak zwykle odbędzie się to w dwóch różnych terminach, na wypadek gdyby gracze nie mogli wziąć udziału w jednym lub drugim.

Nowy Theraid z Pokémon Scarlet i Purple Będzie gwiazdą Greninji i będzie miał poziom siedmiu gwiazdek. To powiedziawszy, wygląda na to, że jego Wzorem Wziętym będzie Jad, więc stworzenia typu psychicznego i ziemskiego będą najbardziej przydatne w tym nowym starciu.

Greninia Raid na Pokémon Scarlet i Purple: jak i kiedy wziąć udział

Po pierwsze, kiedy zamierzacie najechać Terra Greninia? Odbędzie się w dwóch terminach, pierwszy pod koniec stycznia, drugi w połowie lutego. Dokładniej, ich daty to:

  • Pierwsza tura: od 27 do 29 stycznia
  • Druga dostawa: od 10 do 12 lutego

Aby wziąć udział, konieczne będzie otwarcie torów dla klas siódmych, Chociaż w tym momencie filmu jest bardzo prawdopodobne, że masz już je wszystkie. W każdym razie, na wszelki wypadek, powiemy ci, jak możesz go zdobyć. Na szczęście proces jest bardzo prosty, chociaż zajmie trochę czasu.

na pierwszym miejscu, Będziesz musiał pokonać główną historię gry i całą zawartość po grzeW przeciwnym razie zostaną zakazane. To jest najprostsze i niezbędne. Po spełnieniu tego wymogu możesz przejść do drugiego.

To też jest bardzo proste: Weź udział w co najmniej 10 szkołach wyższych piątej klasy. Chociaż w zasadzie działa z prawie każdą rangą, byli użytkownicy, którzy mieli problemy z odblokowaniem ich przy szkoleniach na niższym poziomie, więc zalecamy spróbować doprowadzić ich wszystkich do poziomu 5, gdy chcesz odblokować poziom 7.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *