Grupa, która dotknęła reprezentacji Argentyny w Pucharze Świata Katar 2022

Argentyna zagra w grupie C, jak ustalono w losowaniu: piłka została wyjęta przez brazylijskiego Cafu (Zdj .: Reuters)

W jakiej grupie zagrała Argentyna na Mistrzostwach Świata w Katarze? Decyduje o tym los piłek Argentyna jest częścią Grupy C Mistrzostwa Świata w Katarze i regionie podzielą się z Królestwo Arabia SaudyjskaA Meksyk s Polska. Zespół Lionela Scaloniego będzie miał Pierwszy mecz odbędzie się 22 listopada z Arabią Saudyjską w Stadion Lusajl.

Jeśli zawody będą postępowały, ich przeciwnicy w rundzie 16 opuszczą strefę D, z której są stworzeni Francja, CONMEBOL mecz play-off vs. Azja (Peru vs Zjednoczone Emiraty Arabskie/Australia), Dania s Tunezja.

Albiceleste ma przystępny zestaw, przynajmniej w panoramie oferowanej przez bębny. Zadebiutuje przeciwko Arabii Saudyjskiej, a z kuponu 2 był Meksyk (11.26), unikając mocniejszej konfrontacji (np. Niemcy), mimo siły Azteków, dowodzonych przez starego znajomego: Tata, Martina nie należy lekceważyć . Trzecim przeciwnikiem była Polska (11/30), drużyna, która uczyła Robert LewandowskiNapastnik Bayernu Monachium, który walczył specjalnie z Lionelem Messim o nagrodę Piłkarza Roku 2021: Pchła zdobyła Złotą Piłkę i Polak, najlepszą nagrodę przyznawaną przez FIFA.

Lionel Messi przed honduraskim graczem Hectorem Castellanosem podczas jednego z ostatnich meczów towarzyskich przed Mistrzostwami Świata na Hard Rock Stadium w Miami na Florydzie.
Lionel Messi przed honduraskim graczem Hectorem Castellanosem podczas jednego z ostatnich meczów towarzyskich przed Mistrzostwami Świata na Hard Rock Stadium w Miami na Florydzie.

Delegacja prowadzona przez DT Lionela Scaloniego wraz z jego sztabem szkoleniowym (Walter Samuel, Roberto Ayala, trener fizyczny Luis Martin i Pablo Aimar) oraz Claudio Tapia, prezes AFC (wraz z innymi menedżerami, takimi jak Luciano Nakes i Victor Blanco, odeszli sztab i urzędnicy porozumienie, ale Ostrożnie, bez sabotowania przeciwników, mundial, jak wiedzą jego członkowie, może być fatalnym błędem.

Cokolwiek dotknie, zaakceptujemy. To grupa z trudnymi zespołami. Meksyk to konkurent, o którym wiemy, że jest trudny. Polska zakończyła się dobrym zwycięstwem nad Szwecją, a Al Arabiya zakwalifikowała się bardzo dobrze. Szanujemy wszystkich i ma sens, że myślimy, że możemy dobrze sobie radzić, że potrafimy dobrze grać na scenie grupowej, ale Szacunek to maksimumGringo otworzył.

Następnie skupił się na Aztekach, z którymi wybrana drużyna planowała rozegrać mecz towarzyski, który teraz zostanie wykluczony. „Meksyk jest historycznie trudnym przeciwnikiem. Miałem to w 2006 roku jako gracz, grali dla nas świetną grę, wygraliśmy w dogrywce bramką Maxi (Rodrigueza). To był bardzo skomplikowany mecz. Ma Puchar Świata tradycje i jest to złożona rywalizacja. Polska to dobry zespół, z wysokimi, znanymi zawodnikami. Na początku mamy szanse, tak jak mielibyśmy, gdyby ktoś inny grał, ponieważ rywalizujemy na równych zasadach.

Program Pucharu Świata w Argentynie

• Pierwsza randka:

22 listopada, wtorek

7 rano: Argentyna vs. Królestwo Arabia Saudyjska (Stadion Lusajl)

• Data 2:

sobota 26 listopada

16:00: Argentyna vs. Meksyk (Stadion Lusajl)

• Historia 3

Środa 30 listopada

16:00: Argentyna vs. Polska (Stadion 974)

*czas argentyński

Czytaj:

Meksyk, zespół, który chce przełamać opór meczu 5: Pięć faktów, które należy wiedzieć o drugim przeciwniku Argentyny na Mistrzostwach Świata w Katarze
Polska wielkim strzelcem bramek: Pięć faktów, które powinieneś wiedzieć o trzecim przeciwniku Argentyny na mundialu w Katarze
Arabia Saudyjska, śpiący azjatycki gigant prowadzony przez trenerów Argentyny: Co musisz wiedzieć o pierwszym zawodniku Argentyny w Pucharze Świata
Trzy stawki dla ośmiu krajów: kto zagra eliminacje do Kataru World Cup i terminy meczów
Pokaz Con Aguero w Katarze: żart o taksówkarze, wyrok przeciwko gwizdkowi Messiego i pochwała piłki nożnej dla Moreny Beltran
Zdejmowane stadiony, wykwintne budynki, luksusowa hurtownia: szczegóły stadionu Pucharu Świata

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.