Gry elektroniczne W Hiszpanii zagra byłego wicemistrza Polski

Markin „Behave” Pavlock to hiszpański gracz S2V, który gra w meczach LVP w League of Legends. W najnowszej lidze polski Forrester Ultralica zagrał z 7more7 Bomb Team Colours. W przeszłości Polska zdobyła również tytuł wicemistrza.

Beahev zajął na wiosnę czwarte miejsce w polskiej lidze, co nie dało mu awansu do Mistrzostw Europy Masters. Teraz postanowili ponownie spróbować szczęścia w dżungli poza granicami kraju. W przeszłości występował w Niemczech, Turcji, Grecji i na Bałkanach. To nie jest jego pierwsza próba występu w Hiszpanii, ponieważ w 2017 roku Jungle G2 został graczem Vodafone. Od tamtej pory nie zadebiutował na turniejach, ale teraz sytuacja jest zupełnie inna i Polak może być pewny swojego występu w głównej drużynie.

Oprócz Behy, hiszpański snajper S2V Nixerino i… trzy czeki: obsługa RoboCop Doppler, Random Midliner i Rufus. W przeszłości trio grało razem dla Ezuby. Co ciekawe, w najnowszej sekcji o kolorze drużyny S2V wspomniał również gracz spoza naszej południowej granicy, ale tego lata nie zobaczymy w drużynie Jungle Swire.

Tak więc latem w Hiszpanii zobaczmy co najmniej dwóch polskich zawodników. Drugi kurs jest taki, że Bartholomew „Frescovi” awansował do ostatniej sekcji European Masters z Gres Arctic, G2 Arctic, a teraz pojawi się ponownie w kolorach tego stworzenia.

Częstotliwość radiowa

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *