Gry, które pojawią się w dniach 14-18 czerwca w ramach subskrypcji Xbox Game Pass

Witamy w tej sekcji, w której omawiamy wszystkie gry, które pojawią się wkrótce na Xbox Series X | S, Xbox One i Windows 10, a także następujące tytuły Xbox Game Pass na konsolę lub PC i debiut [email protected]! To już trzeci tydzień czerwca! Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej, i nie zapomnij kliknąć każdego linku, aby uzyskać szczegółowe informacje o przedsprzedaży (daty mogą ulec zmianie).

Nie zapomnij zobaczyć Letni festiwal teleturniejów Od 15 czerwca do 21 czerwca. Zagraj w ponad 40 wersji demonstracyjnych nadchodzących, niepublikowanych tytułów na Xbox Series X | S i Xbox One!

Wojna galijska: Symulator bitwy

16 czerwca 2021

Xbox 2 czerwca

drogie wojny! To taktyczna gra strategiczna roguelike. Przeglądaj pliki Grać Z fizyką ragdoll i ambitnym strategicznym podejściem roguelike. Wywalcz sobie drogę przez rzymskie legiony. Rozmieszczaj swoje wojska, planuj ruchy, używaj magii i przedmiotów, które dają ci przewagę, aby wygrać! Znajdź go w sklepie Microsoft Store (ArgentynaA ChileA Kolumbia s Meksyk).

Heliburn

16 czerwca 2021

Xbox 3 czerwca

Lataj jednymi z najlepszych śmigłowców na świecie, od klasycznych samolotów z lat 50. po nowoczesne śmigłowce bojowe XXI wieku. Weź udział w zabawnych misjach ze znajomymi i rywalizuj z graczami z całego świata w trybach wieloosobowych! Kup w przedsprzedaży w sklepie Microsoft Store (ArgentynaA ChileA Kolumbia s Meksyk).

jej skrzydła

17 czerwca 2021 — ulepszony tytuł Xbox One X

Xbox 4 czerwca

jej skrzydła Jest to relaksująca i nagradzana strategiczna gra karciana z ptakami dla 1 do 5 graczy. Każdy ptak, z którym się bawisz, zaprezentuje serię potężnych kombinacji w jednym z trzech siedlisk. Odkryj i przyciągnij najlepsze ptaki do swojej sieci rezerwatów dzikiej przyrody. Kup w przedsprzedaży w sklepie Microsoft Store (ArgentynaA ChileA Kolumbia s Meksyk).

zniekształcony

17 czerwca 2021 — ulepszony tytuł Xbox One X

Xbox 5 czerwca

zniekształcony To dziwna i surrealistyczna tajemnica, która rozgrywa się w opuszczonym środowisku. Przywróć kolor tego świata, który był pełen życia. Kup w przedsprzedaży w sklepie Microsoft Store (ArgentynaA ChileA Kolumbia s Meksyk).

Telewizja Galaxy Champions

18 czerwca 2021

Telewizja Galaxy Champions to jest łucznik Pionowa perspektywa zamkniętego pola inspirowana klasyczną grą zręcznościową Rozbij telewizor. Zdobądź potężną broń i ulepszenia, zabijaj hordy wrogów, awansuj, odblokowuj ulepszenia i pokonaj wszystkich bossów, aby stać się gwiazdą najbardziej brutalnego programu telewizyjnego w historii. Kup w przedsprzedaży w sklepie Microsoft Store (ArgentynaA ChileA Kolumbia s Meksyk).

Jeśli nie chcesz przegapić żadnych szczegółów na temat gier wideo, technologii, anime i serialu, śledź naszą sekcję biuletyn Informacyjny.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *