Gry na PS4, PS5, PC i Xbox są darmowe w weekend 7-9 maja

Jeśli chcesz się bawić, możesz. Podczas weekend Kto to rozumie Od 7 do 9 maja-Będziesz mieć różnorodne gry bez dodatkowych kosztów. Niezależnie od tego, czy jesteś członkiem usługi, czy po prostu chcesz grać Całkowicie za darmoNastępnie zostawiamy Ci główne atrakcje, które znajdziesz w te dni odpoczynku.

Apex Legends Temporada 9 na PS5, PS4, Xbox y PC

Apex Legends 4 maja otrzymał całą zawartość związaną z sezonem 9. Oprócz nowej legendy pochodzącej bezpośrednio ze świata Titanfall, gracze mogą zanurzyć się w jeszcze niewydanym trybie gry: Arenie. Gra walki 3 na 3 testuje zdolności konkurencyjne zespołu w zamkniętym środowisku, jakby to była klasyczna strzelanka. To jest czas na działanie.


Peaky Blinders: Mastermind i Xbox Series X | S y Xbox One

Zwolennicy popularnego serialu Netflix znajdą go tutaj Blinders Becky: The Mastermind Twoja dawka pochodzi od rodziny Shelby. Będziemy musieli zarządzać naszymi zasobami w tej grze, która łączy w sobie przygodę i łamigłówki. Weź udział w Xbox Free Play Days; Aby pobrać ją na Xbox One lub Xbox Series X |, musisz być subskrybentem Xbox Live Gold | S. Będzie dostępny bez ograniczeń do 10 maja o godzinie 21:00 czasu wschodniego.

Darmowe gry weekendowe May Apex Legends Pine PS5 PS4

Pine en PC (Epic Games Store)

„Pine to symulacja akcji i gra przygodowa w otwartym świecie. W pięknym świecie Albamare będziesz nosił buty Hue, inteligentnego młodego człowieka, który będzie musiał odkrywać, handlować i przedzierać się przez dynamiczny świat pełen stworzeń, które są bardziej inteligentne niż ludzie. ” Wraz z tym listem motywacyjnym to ci się pokazuje Sosna, Kolorowa przygoda dostępna za darmo w sklepie Epic Games. Po wyzdrowieniu będzie twoje na zawsze. Na połączenie masz czas do 13 maja do godziny 17:00 czasu środkowoeuropejskiego.

Darmowe gry weekendowe May Apex Legends Pine PS5 PS4

Gas Station Simulator: Prologue na PC (Steam)

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad doświadczeniem prowadzenia własnej stacji benzynowej na środku pustyni? Symulator stacji benzynowej Oferuje ci przeżycie tego doświadczenia na własnej skórze. W tym bezpłatnym wprowadzeniu będziesz mógł dostroić swoją mini stację, od jej konserwacji po dostosowywanie. Musisz postarać się zgromadzić swoje pierwsze dolary i dokonać opłacalnego zakupu tego domku … który wkrótce stanie się twoją ulubioną stacją benzynową.

Darmowe gry weekendowe May Apex Legends Pine PS5 PS4

Wreckfest i Battlefield V na PS5 i PS4

Gry Mayo na PS Plus są tutaj. Jako członek usługi możesz dodawać różne gry na konsole PS5 i PS4 do swojej cyfrowej biblioteki. Wyróżniają się dwa nazwiska. Z drugiej strony nowa wersja gruzyTe szalone pasy jazdy, na których zniszczenie jest Twoim stylem życia; Na drugim miejscu Battlefield V, Co jest najnowszym dziełem DICE, które przenosi nas z powrotem do mniej znanych historii II wojny światowej, a także walk na Pacyfiku.

Darmowe gry weekendowe May Apex Legends Pine PS5 PS4

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *