Gry w chmurze: wszystko, co musisz wiedzieć według firmy Kingston

Możliwość korzystania z najnowszych tytułów na żądanie, z różnych urządzeń, w ramach płatnej subskrypcji, z dobrym połączeniem internetowym, nie jest wyłączną cechą Netlfix. Jest również oferowana przez Cloud Gaming lub Games in the Cloud, które wielu profesjonalistów określiło jako przyszłość gier wideo. Chociaż istnieją od późnych lat 2000, postęp technologiczny i rosnąca prędkość Internetu skłoniły wielu dostawców usług do oferowania platform z setkami tytułów online, takich jak Nvidia® z GeForce NOW, Google ze Stadia™ lub Sony z PlayStation™ Now lub Microsoft z grami Xbox® Cloud. Jednak, aby zapuścić się w Cloud Gaming, ważne jest zrozumienie zalet i wad tej metody. Kingston Technology Company, Inc. , wiodący na świecie niezależny producent produktów pamięci przedstawia najważniejsze informacje.

Gry w chmurze nie wymagają żadnej konfiguracji. Serwer w chmurze pozwala użytkownikom grać na dowolnym urządzeniu, w dowolnym miejscu i czasie, o ile połączenie szerokopasmowe jest stabilne. W tym sensie podczas grania w trybie przesyłania strumieniowego wymagana będzie większa pojemność danych, dlatego konieczna jest doskonała prędkość połączenia internetowego.

Kolejną zaletą Cloud Gaming jest metoda subskrypcji. Zasadniczo oferuje ogromny katalog gier do wyboru. Swoboda wyboru spośród różnorodnych tytułów to coś, co interesuje wielu graczy. Musisz jednak wziąć pod uwagę koszt abonamentu i dobrą usługę połączenia internetowego.

Kompresja wideo jest jednym z powodów, dla których wielu graczy decyduje się grać na PC lub konsoli zamiast gier w chmurze. Podobnie jak YouTube i inni dostawcy transmisji strumieniowych, filmy są kompresowane, aby zajmowały mniejszą przepustowość. Oznacza to, że rozdzielczość gry nie będzie wysoka w porównaniu z dyskiem lub bezpośrednim pobraniem.

W tej chwili Cloud Gaming przechodzi okres przejściowy. Nie pokonali jeszcze tradycyjnego modelu „kup i graj” w domu. Jednak usługi, takie jak udana Xbox Game Pass, z ich komponentem Xbox Cloud Gaming, pomagają znormalizować nowy sposób grania. Ograniczenia techniczne usługi oznaczają, że w niektórych częściach świata gra w chmurze jest po prostu niewykonalna w przypadku wielu szybkich i cieszących się dużym zainteresowaniem tytułów AAA, chociaż całkowite wykluczenie takiej możliwości byłoby błędem. Technologia cały czas się zmienia, więc może się zdarzyć, że w pewnym momencie standardowa przepustowość jest więcej niż wystarczająca do tej rozgrywki.

Firma Kingston oferuje wiele produktów do zasilania komputerów, zapewniających lepsze wrażenia w grach. Dysk SSD Kingston FURY Renegade PCIe 4.0 NVMe M.2 zapewnia niewiarygodne prędkości odczytu/zapisu do 7300/7000 MB/s i pojemności od 500 GB do 4 TB do przechowywania ulubionych gier i multimediów. To idealny dysk SSD do komputera do gier. Co więcej, pamięć Kingston FURY™ Beast DDR5 RGB jeszcze bardziej zwiększa szybkość, pojemność i niezawodność, zapewniając mocniejsze możliwości komputera przy wyższych standardach wydajności.

Linia. Cyfrowa gazeta z Ameryki Środkowej i Karaibów

dogłębna lektura

Nauka i technologia

Samsung przedstawia nowe Galaxy Z Flip4 i Galaxy Z Fold4

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.