gry wideo | Fall Guys: Jak mogę odebrać premię Prime Gaming, jeśli mam subskrypcję Amazon? | Premiera Wideo | Hiszpania | Meksyk | Kolumbia | technologia

Amazon daje swoim subskrybentom nagrody za pośrednictwem Prime Gaming. Bez wyjątku, ponieważ co miesiąc zwykle rozdają nowy „wygląd”, a także monety do wykorzystania w grze wideo za darmo. Aby otrzymać tę nagrodę, wystarczy połączyć swoje konta.

Użytkownicy mogą korzystać z dowolnego rodzaju konta Amazon, ponieważ w wielu przypadkach Niektórzy mają tylko subskrypcję Prime Video. W tym celu muszą najpierw połączyć swoje konto z kontem Świergot I dzięki temu mieć dostęp do korzyści Najlepsze gry.

Patrzeć: Fall Guys za darmo: 10 wskazówek, jak przetrwać w grach

Jak połączyć moje konto Amazon z Twitchem?

W 2014 roku Twitch został przejęty przez Amazon ze względu na jego ogromną popularność. z tego powodu, Wielu miało inne konto dla każdej strony internetowej. Dzięki temu użytkownicy mogli połączyć swoje konta, aby otrzymać wszystkie korzyści firmy, w tym nagrody od Najlepsze gry.

1. Idź doDostosować’ w Świergot I poszukaj sekcjispinki do mankietów”.

dwa. Połącz swoje konto z Amazon (Możesz użyć Najlepsze wideo Jeśli masz tylko abonament na to).

w ten sposób, Będziesz mieć teraz dostęp do wszystkich nagród Prime Gamingktóry jest dostępny tylko dla subskrybentów. Nagrody nie ograniczają się tylko do upadek mężczyznale także w przypadku różnych gier, dlatego ważne jest, aby zapoznać się z tymi grami, jeśli chcesz skorzystać ze swojej „subskrypcji”.

Patrzeć: Fall Guys za darmo: Jak przeskoczyć z PlayStation na PC lub Nintendo bez utraty postępów

Jak zdobyć nagrodę Prime Gaming Prize dla Fall Guys?

pełny dostęp do Najlepsze gryPozostaje tylko połączyć konto upadek mężczyzn z czymkolwiek masz Amazonka. Odbywa się to bardzo łatwo i zajmuje kilka minut.

1. Wejdź do gry z wybranej platformy i przejdź doDostosować”.

2. Idź doProfil osobisty„Wybierz”połącz konto amazon„. a Kod z instrukcjami. Podążaj za nimi, a wtedy możesz odebrać nagrodę.

3. W Świergotprzejdź do przycisku z koronką, ikona Najlepsze gry. Szukaj nagrody upadek mężczyzn i wejdź .

4. Wewnątrz Poszukaj dostępnej nagrodynaciśnij go i Nowe okno wskazuje, że nagroda została pomyślnie odebrana. Twoje połączone konta pojawią się na dole, dzięki czemu możesz sprawdzić, czy wszystko jest w porządku.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.