gry wideo | GTA VI: Wszystko, co wiadomo o nowym tytule Rockstar [personajes, mapas y fecha de lanzamiento] | technologia

gry wideo |  GTA VI: Wszystko, co wiadomo o nowym tytule Rockstar [personajes, mapas y fecha de lanzamiento] |  technologia

Po sukcesie GTA V Rockstar Games prawdopodobnie będzie w trakcie opracowywania nowej partii. Chociaż oficjalna nazwa nie została potwierdzona, została nazwana prowizorycznie .

Patrzeć: Stray to już najlepsza gra wideo 2022 roku, według użytkowników Steam

To studio gier wideo ma za sobą historię wystawiania swoich wersji na sprzedaż. Na przykład ukończenie GTA V zajęło pięć lat. Dlatego jest jeszcze mnóstwo czasu, aby cieszyć się drugą częścią Grand Theft Auto.

Chociaż Rockstar nie podał wielu szczegółów na temat tego wydania, plotki i przecieki są coraz częstsze. Tutaj pokazujemy wszystko, co wiemy o nowym tytule Rockstar Games.

Patrzeć: Używasz oprogramowania takiego jak Photoshop lub Word bez licencji? Uważaj, mogą przejąć Twoje dane (a może coś gorszego)

Nowe postacie w GTA VI?

Amerykańska agencja medialna Bloomberg ogłosiła, że ​​wszystko wskazuje na to GTA VI nie będzie miało trzech bohaterów Podobnie jak w poprzedniej odsłonie, ale z dwoma.

Ogłoszono wyciek Jedną z głównych bohaterek będzie Latynoska, Któremu towarzyszyć będzie postać, której pochodzenia lub płci jeszcze nie znasz.

Inną ujawnioną informacją było to, że najwyraźniej ta kobieca obecność miałaby mieć miejsce w amerykańskim mieście Miami.

Możesz dowiedzieć się więcej o tej postaci

obraz odniesienia. (Zdjęcie: Rockstar Games)

Patrzeć: Esporty: czym one są i dlaczego nie wszystkie gry wideo mogą być traktowane w ten sposób?

Jaka jest data premiery GTA VI?

Nie ma jeszcze potwierdzonej daty wydania; jednakże, Rockstar potwierdził, że gra jest w fazie rozwoju od 2020 roku.

Są tacy, którzy porównali czas rozwoju GTA V i zbliżyli się do wstępnej daty premiery. Rozwój poprzedniej partii rozpoczął się w 2008 roku i trafił do sprzedaży w 2013 roku; Dlatego według plotek ten nowy tytuł może być gotowy w 2025 roku.

Patrzeć: MultiVersus: Tak wyglądają Shaggy, Wonder Woman, Superman i inni wojownicy w grze

Na jakich platformach będzie dostępne GTA VI?

Według najnowszych wydań w innych grach wideo, GTA VI nie powinno być zbyt odległe, co jest doceniane Będzie to ekskluzywna gra nowej generacji, obejmujący PS5 i Xbox Series X | S. Uwzględniono również premierę na PC, choć nie wyklucza się wydania jej wersji po oficjalnej dacie, ponieważ podobna sytuacja miała miejsce w 2015 roku z GTA V.

Nie jest prawdą, czy będzie dostępny na Steam i Epic Games, czy też zachowa wyłączność z którymkolwiek z nich.

Patrzeć: Esporty: czym one są i dlaczego nie wszystkie gry wideo mogą być traktowane w ten sposób?

Tymczasem jedno jest pewne, Rockstar to ambitna partia dla wszystkich fanów jego historii.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.