Gry z grafiką konsolową pojawią się na iPhone’ie 15 Pro

Gry z grafiką konsolową pojawią się na iPhone’ie 15 Pro

Część z najważniejszych gier konsolowych ostatnich lat będzie dostępna na nowym flagowym smartfonie Apple’a.

Assassins Creed Mirage to jedna z gier, która pojawi się na iPhonie 15 Pro

Pojawienie się iPhone’a 15 Pro i iPhone’a 15 Pro Max podczas specjalnego przemówienia, które odbyło się w ubiegły wtorek, 12 września, pozostawiło wiele interesujących szczegółów na temat nowej rodziny telefonów komórkowych Apple. Tak wielu, że niektórzy nawet przeszli niezauważeni podczas występu.

Jedna z najciekawszych nowości w tej nowej serii telefonów kryje się w środku: jest nowość Procesor Apple A17 Pro Niesie ze sobą znaczną poprawę mocy graficznej, dzięki A Nowy sześciordzeniowy procesor graficzny Z obsługą sprzętowo przyspieszanego śledzenia promieni. Dzięki temu niektórzy twórcy gier wideo zdecydowali się na ten krok Dostosuj swoje najlepsze gry Aby był kompatybilny z nowym iPhonem 15 Pro i iPhonem 15 Pro Max.

Gry konsolowe pojawią się na iPhone’ach 15 Pro i Pro Max

Podczas prezentacji Apple wyjaśnił już możliwości swojego nowego iPhone’a 15 Pro pod względem mocy graficznej Jak grać w gry takie jak Resident Evil Village lub Resident Evil 4 Remake*.

dokładnie, Te dwa mecze będą pierwszymi meczami Pierwotnie został stworzony dla konsoli, aby uzyskać dostęp do iPhone’a. Zrobią to z legendą Osierocona śmierćprzez cały rok 2023.

Ale nie będą jedyni. Firma to potwierdziła Assassin’s Creed Mirage będzie dostępny także na iPhone’a 15 Pro. Kolejna gra z legendarnej sagi opracowanej przez firmę Ubisoft pojawi się na najnowszych urządzeniach Apple Przez całe pierwsze półrocze 2024 r. Do tej pory gra planowana była wyłącznie na konsole PS5 i Xbox Series

Wszystkie adresy będą Natywnie dostępne na iPhonieNie będzie konieczne korzystanie z platform do strumieniowego przesyłania gier w chmurze. Można ją kupić w sklepie Apple App Store.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *