Guilty Gear: Strive uruchamia się tak długo, że Castlevania może zostać wcześniej zlikwidowana

gry / Portal społecznościowy Facebook / Świergot / youtube / Instagram / Aktualności / niezgoda / Forum

Kometa Gear -Staraj się- Zadebiutował miesiąc temu i cieszył się dużą popularnością. W naszej recenzji wystawiliśmy mu bardzo pozytywną ocenę. Nie jest to jednak adres wolny od wad, a bardzo szczególnym jest oczekiwanie, którego wymaga od gracza podczas łączenia się z serwerami. Gracze nadal zwracają uwagę na tę wadę i dzisiaj pokazali, że można zakończyć tytuł Castlevania podczas oczekiwania.

Temu Kometa Gear -Staraj się- Zaczynając, gracz musi odczekać 2 minuty, zanim zobaczy menu główne. Temu Kometa Gear -Staraj się- Po raz pierwszy gracze zauważyli długie oczekiwanie, które musieli znieść, aby móc grać, i porównali czas potrzebny na ukończenie poziomów innych tytułów, a nawet ukończenie gier.

Odkryć: Nowa koszulka LEVEL UP jest już dostępna, zagraj za Ciebie.

To może się skończyć Castlevania zanim zaczniesz grać Kometa Gear -Staraj się-

Możesz pomyśleć, że w tej chwili nie da się ukończyć gry, ale prawda jest taka, że ​​jest to technicznie możliwe. Użytkownik Twittera AkitoBass podzielił się porównaniem pokazującym czas oczekiwania Kometa Gear -Staraj się- I bardzo krótka gra Castlevania: Harmonia dysonansu.

Na filmie widać, że po 43 sekundach można dotrzeć do ostatniej sekwencji tytułowej Castlevania Jeszcze przed 1:50 pojawia się koniec napisów końcowych. w międzyczasie, Kometa Gear -Staraj się- Ciągle przygotowuje się do startu i w końcu udaje się po 2 minutach.

Gdybyś przeoczył: Wkrótce poznamy pierwszego wojownika DLC, który dostanie Kometa Gear -Staraj się-.

Problem Kometa Gear -Staraj się- ciągle tu jestem

Oczywiście są to szybkie wyścigi, a wykwalifikowani gracze wykonują mecze w rekordowym czasie, ale fani zwrócili uwagę na to, że okres rozruchowy Kometa Gear -Staraj się- Trwa to długo i nadal jest w tytule. Gracze podzielili się wieloma porównaniami z innymi grami, takimi jak Super Mario 64, pełny poziom generacje dźwiękowe.

Czas trwania różni się w zależności od przypadku, ale zwykle zajmuje więcej niż dwie minuty. Ekran gotowości ma nawet pasek, który nie działa zbytnio jako wskaźnik, ponieważ nie wypełnia się równomiernie i czasami zawiesza się. W tym czasie pojawiają się dwie legendy: „Skonfiguruj sieć” i „Połącz z serwerem”, a ten ostatni etap zajmuje najwięcej czasu. Powinieneś wiedzieć, że to problem z serwerem, więc nie ma znaczenia, czy grasz na PlayStation 4, PlayStation 5, czy na mocniejszym komputerze.

W szczególności czas połączenia z serwerami był jednym z negatywnych punktów, które uwzględniliśmy w naszej recenzji Kometa Gear -Staraj się-Poza innymi problemami z sekcją internetową.

W tej chwili nie wiadomo, kiedy problem oczekiwania zostanie zmniejszony, a tym samym poprawi się wrażenia z gry online. Kotaku Przedstawiciel dewelopera Arc System Works zapytał o to, ale nie otrzymał odpowiedzi. Będziemy Cię informować.

Czy spodziewasz się, że Arc System Works rozwiąże ten problem? Powiedz nam w komentarzach.

Kometa Gear -Staraj się- Dostępne na PlayStation 4, PlayStation 5 i PC. Możesz dowiedzieć się więcej o nim, odwiedzając jego profil lub sprawdzając naszą pisemną recenzję.


Bądź z nami na bieżąco, na LEVEL UP.

Źródło 1A 2

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *