Gustavo Alfaro zaczyna poprawiać swoje płace

Rozpoczął się wyścig o miejsce na liście płac ostateczny Trzy kolory Pucharu Świata w Katarze. Argentyński trener Gustavo Alfaro podał już kilka wskazówek dotyczących 26 nazwisk, o które prosił podczas trasy, która zostanie rozegrana w Stanach Zjednoczonych przeciwko Nigerii, Meksyku i Republice Zielonego Przylądka.


Gonzalo Plata strzelił gola, a Real Valladolid awansował do pierwszej ligi hiszpańskiej

Czytaj więcej

Grupa nie jest jeszcze zamknięta Alfaro. Udowodniono to z Połączenie Napastnik Leonardo Campana i skrzydłowy Alexandre Alvarado. Nie byli w grupie wielokrotnego wykluczenia. Jednak ich obecny występ otworzył przestrzeń. Pierwszym z nich jest strzelanie bramek we wszystkich meczach z Interem Miami, a drugim jest głównym bohaterem Liga Deportiva Universitaria de Quito.

Obaj byli częścią społeczności Narodowy Osoby do lat 20, które zdobyły brązowy medal na Mistrzostwach Świata Polskaw 2019 r. Również na wezwanie są: Moisés Ramírez, Jackson Porozo, Gonzalo Plata, Diego Palacios i José Cifuentes.

Po drugiej stronie monety. Najpierw na liście płac przyjazny Przed mundialem w Katarze w ostatnich zapowiedziach nie powtarzają się nazwiska. Na przykład bramkarz Pedro Ortiz, pomocnik Michael Carslin i napastnik Jordi Caicedo.

Brakowało również Juniora sornosa, główny bohater Independiente del Valle. Ale, jak ostrzegał sam Alvaro, w tej chwili tylko analizuje szczegóły i dopiero potem podejmie ostateczną decyzję.

Tymczasem część grupy jest już w Stanach Zjednoczonych. W niedzielę 29 maja osoby należące do ekwipunek Z ligi futbolu amerykańskiego, ligi meksykańskiej i klubów europejskich. Ich sezon zasadniczy się skończył, ale kilka dni temu woleli dołączyć do kadry narodowej.

W najbliższy poniedziałek, 30 maja, gracze, którzy wczoraj wieczorem uczestniczyli w zakończeniu pierwszego etapu LigaPro. Będą tam na 17:00 sesji treningowej w Red Bull New York Training Center.

Richard Carapaz Drag - Ekwador

Richard Carabaz zajmuje drugie miejsce w Giro d’Italia

Czytaj więcej

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.