Gwiazdy potwierdziły Mendoza Premier Pdel

Gwiazdy potwierdziły Mendoza Premier Pdel

Mendoza Gotowy do powrotu do kręgu prowadzący pdel, turniej organizowany przez Argentine Padel Association (APA) i zarządzany przez FIP (International Padel Federation) oraz wspierany przez Qatar Sports Investments (QSI), główne gwiazdy tej dyscypliny już potwierdziły swoją obecność w nowej dacie turnieju. Najlepszy tor na świecie.

On Mendoza Premier Bedell B1 być kwestionowana przyłączać Od 31 lipca do 6 sierpnia, na Aconcagua Arena, będzie czwartą randką na torze (po zawodach w Katarze, Rzymie i Madrycie) i będzie miał najlepsze deski na świecie. Będzie to druga edycja, po udanym 2022 roku, w którym pobity został historyczny jednodniowy rekord frekwencji.

Wśród niewątpliwych obecności pojawia się gorąca para tego sezonu, Catamarcio Augustyn Tapia obok hiszpańskiego Artur szyja; hiszpański Juana LeBrunaGalon Alejandro (N1 dla rankingu Międzynarodowej Federacji Padla); Super dzieciaki Martina Di Nino Franco StopaczukaWiodący zwycięzcy wyścigów Kataru. i najlepszy zawodnik w historii tego sportu, Fernando Pelastigonw parach z gościem z Malagi Miguela Yanguasa.

Zobacz: „Myślałem, że zrobię coś szalonego”: surowe wyznanie Batistuty po skargach

Wielkie gwiazdy wracają do Mendozy.

Turniej przyznaje 1000 punktów rankingowych i rozdziela nagrody o wartości 300 000 euro. Jest pierwszym w Ameryce Południowej i będzie miał trzy stadiony, jeden centralny i dwa w pobliżu, na których obecni będą mogli oglądać jednocześnie rozgrywany turniej, który obejmie ponad 40 meczów.

bilety

Sprzedaż biletów odbywa się online za pośrednictwem platformy Ticketek. Szacuje się, że około 70% pojemności zostało już sprzedane.

Zobacz: wspaniały gest Los Pumas z setkami chłopaków z Mendozy

telewizja

Mendoza Premier Paddle będzie transmitowana na żywo na cały świat za pośrednictwem ESPN (Ameryka Południowa, Ameryka Środkowa, Meksyk i Karaiby), Sky Sports (Włochy, Wielka Brytania, Irlandia, Niemcy, Austria i Szwajcaria), beIN Sports (Bliski Wschód), North Azja Południowo-Wschodnia, Australia, Nowa Zelandia, Francja i Turcja), Viaplay (Szwecja, Dania, Norwegia, Finlandia, Islandia, Estonia, Łotwa, Litwa, Polska i Holandia), Charlton TV (Izrael) i wiele innych.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *