Halo Infinite pobiera dodatkowe dane po meczach wieloosobowych

Halo Infinite pobiera dodatkowe dane po meczach wieloosobowych

343 Industries bada przyczynę Halo Infinite pobiera dodatkowe dane. Według niektórych graczy na koniec każdego meczu wieloosobowego pobierane jest do 1 GB dodatkowych zaciemnionych danych. Chociaż przyczyna dodatkowych danych jest nieznana, gracze zgłaszają, że gra pobiera od 300 MB do 900 MB danych po każdym meczu wieloosobowym, nieumyślnie wysysając dane od osób z ograniczeniami użytkowania.

Deweloper 343 Industries oficjalnie przyznał, że Halo Infinite pobiera dodatkowe dane i potwierdził, że zespół bada problem. Jak ogłoszono na koncie wsparcia Halo na Twitterze, zespół bada doniesienia o pobieraniu przez Halo Infinite dodatkowych danych po meczach wieloosobowych. możesz wziąć Pierwsze spojrzenie na kampanię kooperacyjną Halo Infinite.

Halo Infinite pobiera dodatkowe dane

Chociaż ogłoszono, że ten problem zostanie poprawiony w sierpniowej aktualizacji, nie wszyscy z przyjemnością czekają do sierpnia, aby rozwiązać problem. Niektórzy gracze twierdzili, że to nie jest wystarczające rozwiązanie I że gra stała się nie do zagrania dla osób, które nie mogą pokryć kosztów danych zajmowanych przez Halo Infinite, więc uważają, że konieczne jest znalezienie rozwiązania wkrótce, zanim sytuacja się pogorszy.

343 Industries 4 straciło w tym roku głównych deweloperów Halo Infinite

W tej chwili grupa programistów z 343 Industries rozpoczęła przywracanie zawartości Przedpremierowe wersje różnych gier Halo w celu umożliwienia gry w kolekcji Master Chief.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *