Halo Infinite Season 2 jest już dostępny

Jak rozmawialiśmy wczoraj i po kilku miesiącach oczekiwania, W końcu nadszedł Drugi sezon Halo Infinite, który przyniósł sporo nowej zawartości do tytułu, ale także kilka istotnych zmian w tuningu i balansie niektórych broni i pojazdów, a także inne ważne dodatki.

Oprócz wszystkiego, co już zostało dodane, oczekuje się, że w nadchodzących tygodniach zobaczymy więcej wiadomości w nagłówkach z nowymi aktualizacjami, W tym nowe wydarzenia, które będą nadal oferować darmową zawartość w ramach przepustki bojowej.

343 Industries uruchamia Halo Infinite Season 2

Tak czy inaczej, w końcu mamy w akcji Halo Infinite Season 2, coś, na co wielu graczy czekało w poprzedzających go tygodniach, i aby uczcić ten moment, Wydano nowy zwiastun na różnych kanałach na youtube Bardzo szczegółowo pokazujemy niektóre nowości, które możemy już zobaczyć w grze.

To powiedziawszy, to dopiero początek, więc będziemy zwracać uwagę na wszelkie wiadomości, które 343 Industries chce podzielić się z nami w sprawie nowości Halo Infinite w najbliższej przyszłości.

Halo Infinite ogłasza rozpoczęcie drugiego sezonu z nowym zwiastunem – Wypuszczono nowy film, w którym możemy obejrzeć zwiastun premierowy, zapowiadający rozpoczęcie drugiego sezonu Halo Infinite.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.