Handel narkotykami w Maladze | Ziemniaki, marihuana i ultras piłkarscy – tak działała polska drużyna z Malagi

Handel narkotykami w Maladze |  Ziemniaki, marihuana i ultras piłkarscy – tak działała polska drużyna z Malagi

Import na dużą skalę narkotyki Polska nacisnęła na władze zeszłej wiosny. Śledczy z Centralnego Biura Śledczego Policji (CBSP) pierwszy cios zadali w kwietniu w województwie wielkopolskim, choć grupę wykryto w województwie toczniowym, głównym wjeździe do kraju z Niemiec. Eksport ziemniaków transportem drogowym od granicy niemieckiej. Wśród bulw przemytnicy ukryli 158 paczek zielonych kęsów i pąków oraz pięćdziesiąt worków, zwiększając przechwycony transport narkotyków do 237 kg konopi. Kolejne 6,6 kg narkotyku, wśród ziemniaków, zostało przechwycone przez niemiecką policję w Düsseldorfie w ciężarówce chłodni jadącej z Hiszpanii do Polski, z siedmioma zatrzymanymi, a tryb działania wkrótce potwierdzono.

W trakcie śledztwa zabezpieczono 260 kg marihuany, kokainy i amfetaminy.Naukowcy zmodyfikowali ścieżkę zaangażowaną w system Karta legalnej firmy owocowo-warzywnej i dotarła na południe Hiszpanii. Czasami ciężarówki zatrzymujące się w Holandii przejeżdżały przez Niemcy, Francję i cały Półwysep Iberyjski do Polski. Ponad 3000 kilometrów. Koordynowane przez EuropoluDochodzenia dotyczyły jednostki ds. przestępczości zorganizowanej w Maladze (ECO) hiszpańskiej policji cywilnej oraz Centrum Udyco policji krajowej. Stanowią trzon grupy Marbella I Estepona Osoby posługujące się fałszywą tożsamością często zmieniają miejsce zamieszkania, aby zmusić policję do cięższej pracy, przezwyciężając trudności związane ze śledzeniem osób posługujących się fałszywą tożsamością. To było bardzo nieuchwytne Przewodniczący, 30-letniego mężczyzny, który żył na pełnych obrotach i posługiwał się co najwyżej trzema tożsamościami z fałszywymi dokumentami. W jego domu agenci znaleźli 533 000 euro w gotówce i prawie pół miliona euro w luksusowych zegarkach. Najlepsze miejsca w Marbelli A także pranie korzyści nielegalnego pochodzenia i wynoszenie ich bez większych problemów.

Liderowi grupy przeszkadzały zegary. TO


Luksus najlepszych miejsc w Marbelli

Wśród sześciu sztuk było kilka Rolexów i Patek Philippe, jeden z tych ostatnich wart 180 000 euro, wyjaśniły źródła w firmie sił zbrojnych. Oprócz chodzenia na siłownię, gry w tenisa stołowego i korzystania z najlepszych miejscówek w Marbelli, lider został zatrzymany wraz z trzema wspólnikami. Koordynował dostawy marihuany, którą kupowali od producentów w różnych częściach Andaluzji, zwłaszcza w prowincji Kadyks. Jednak dowody zebrane w trakcie dochodzenia wykazały, że organizacja mogła się zwrócić Trzy tony marihuany Towary o wartości około 30 milionów euro. Polskie władze znalazły powiązania między tą grupą a ultrasami z kilku polskich klubów piłkarskich, którzy mieliby prowadzić komercyjną sprzedaż części importowanej marihuany. Oprócz czterech więźniów Costa del Sol, Operacja dodała jeszcze dwóch w Alicante i Murcji, podczas gdy operacja w Polsce dodała 36 więźniów i interwencję z bronią.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *