HBO Max rozpoczyna swoją podróż w Hiszpanii

zgodnie z zapowiedzią, HBO Max jest już dostępny w Hiszpanii To bardzo dobra wiadomość pod wieloma względami: ostatnie świetne globalne wideo na żądanie, którego w końcu tu zabrakło, co oznacza, że ​​samo HBO Hiszpania nie mogło wytrzymać nacisku Netflixa, Amazon Prime Video, Disney+… a nawet Apple TV+ zaczął go przyćmiewać.

Ale ona już skończyła czekać i Otwarcie HBO Max w naszym krajuDodatkowo, z ograniczoną czasowo ofertą, która może wzbudzić Twoje zainteresowanie, jeśli chcesz podnieść modę HBO Max w perspektywie średnio- i długoterminowej, warto. Tak więc od 8,99 € miesięcznie Ta usługa kosztuje regularnie, abonenci faktycznie otrzymają 50% zniżki na zawsze, o ile zachowana zostanie subskrypcja.

Oferta zaczyna się od tej samej usługi i pozostanie ważna Do 30 listopada. Do tego czasu HBO Max będzie kosztować 4,49 € miesięcznieWarto powtórzyć, o ile „konsument utrzymuje swój miesięczny abonament z prawidłową metodą płatności”, jest to wskazane w regulaminie platformy. Nie ma więc od dawna darmowego okresu próbnego, jak HBO, ale w zamian oferta startowa jest bardzo dobra.

Teraz możesz się zastanawiać, biorąc pod uwagę rosnącą konkurencję w świecie wideo na żądanie, czy HBO Max jest tego wart? I jak w przypadku prawie wszystkiego w życiu, od tego zależy odpowiedź. Pod względem treści skok w zakresie tego, co było w HBO Hiszpania byłby lub powinien być silny, biorąc pod uwagę, że prawdą jest, że jest to jedna z najlepszych platform wideo na żądanie na rynku, tak myląca jak nazwa może.

HBO Max to usługa wideo na żądanie amerykańskiej firmy telekomunikacyjnej At&T, właściciela m.in. takich szefów jak CNN, Cartoon Network, Boomerang, TNT i WarnerMedia, w tym Warner Bros. Kino New Line i oczywiście HBO; I wiele innych małych firm, producentów i dystrybutorów połączonych ze sobą. Dlatego mięsień HBO Max jest widoczny i wpływa na boki Jakość, ale i ilość. Na przykład HBO Max…:

  • Nadal będę polegać Oryginalna produkcja HBOw tym jedne z najlepszych jakości, jakie świat oferuje od dziesięcioleci.
  • Katalog wzbogaca oryginalna produkcja HBO Max, tzw Maksymalna liczba oryginałów, z których wielu przyjeżdżało pociągami do HBO Hiszpania.
  • wszyscy Spektakl Warner Bros. na HBO Max za 45 dniw tym jedne z najbardziej dochodowych filmów roku.
  • wreszcie, Cartoon Network Da to powiew, że HBO Hiszpania nie musiało zaczepiać dzieci, a także rodziców.

Krótko mówiąc, MX Originals to kontynuacja seks w Nowym Jorku NS gra o tronlub przebojowe filmy, takie jak WydmaI Zmartwychwstanie Matrycy I wiele innych usług będzie sosem usługowym, który ma już przywileje na poziomie Harry PotterI Władca Pierścieni I hobbit (tylko to, co już zostało zrobione) matrycai DC Universe m.in. Innymi słowy, w końcu zmierzą się z konkurencją, która zjada je z ziemniakami.

Przy okazji: jeśli nie chcesz przegapić niczego, co ukazuje się co tydzień na HBO Max, nie zapomnij odwiedzić naszej sekcji VOD. Aktualności Gdzie zbieramy wszystko na czas.

HBO maks.

Technicznie rzecz biorąc, HBO Max oferuje takie funkcje, jak obsługa wielopunktowa na inteligentnych telewizorach i konsolach, profile wielu użytkowników i dzieci z kontrolą rodzicielską i długo oczekiwanymi funkcjami. Obsługa 4K, a wszystko to z nową aplikacją internetową i mobilną, która ma nie wpaść w pułapkę HBO Hiszpania, choć krytycy ocenili, że tak nie wygląda, a szkoda, ponieważ jest to jeden z czynników, który utrzymuje Netflix na szef sektora.

Inne ograniczenia HBO Max obejmują odtwarzanie na pliku Maksymalnie 3 jednoczesne urządzenia na konto, do pięciu profili użytkownikówDla dzieci i dorosłych nieograniczone pobieranie treści do oglądania w trybie offline; Obsługa telewizorów Smart TV (Apple TV, Android TV, Chromecast, Samsung TV, LG), komputerów PC (Chrome OS, macOS, Windows), konsol (PS5, PS4, Xbox Series X | S, Xbox One), telefonów komórkowych i tabletów ( iPhone, iPad, telefony i tablety z systemem Android).

Wracając do wyceny HBO Max, początkowo komentowano, że pojawi się również roczna oferta ze znacznymi oszczędnościami, ale w tej chwili nie wydaje się, aby była aktywna. Przypuszczalnie od końca prądu zostanie uruchomiony.

Więcej informacji na HBO maks..

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *