Héctor Herrera widzi konkurencyjną meksykańską drużynę w Katarze 2022

Héctor Herrera widzi konkurencyjną meksykańską drużynę w Katarze 2022

30 dni od startu Puchar Świata, Hector Herrera, wybrany kraj, przekonany, że Meksyk dobrze sobie poradzi w Katar 2022, Prowadzenie konkurencyjnego zespołu w różnych dziedzinach.

Chociaż oficjalny skład zespołu nie został określony, jest on częścią obecnego cyklu Pucharu Świata i projektu prowadzonego przez trenera Gerardo Martino.

Zna więc cechy tych, którzy będą reprezentować kraj w mistrzostwach Bliskiego Wschodu.

– Mamy świetny zespół, jest wielu młodych ludzi, którzy są gotowi i dobrze się bawią, dodatkowo towarzyszą im doświadczeni ludzie, którzy dobrze sobie radzą – wyjaśnił pomocnik.

„Jest drużyna, która rywalizuje i odgrywa dobrą rolę w Pucharze Świata” – powiedział w wywiadzie dla El Heraldo de México.

Piłkarz Houston Dynamo z MLS W tym tygodniu wraz z Aztekami skupił się na przygotowaniu szczegółów Tour of Spain, gdzie drużyna zmierzy się z Irakiem 9 listopada i Szwecją 16 listopada.

To jego ostatnie dwa mecze przygotowawcze przed jego pierwszym meczem z Polską, w Katarze, 22 tego miesiąca.

Herrera uważa, że ​​drużyna narodowa jest na dobrej drodze, ponieważ „motywacja do zmierzenia się z mistrzostwami świata jest większa niż cokolwiek innego. Entuzjazm i chęć gry sprawią, że drużyna poczuje się dobrze”.

Są też zawodnicy, chociaż mają historyczną wagę z El Tre, którzy nie byli brani pod uwagę w pucharze, tak jak w przypadku Javiera Hernandeza, najlepszego strzelca zielonej koszulki, z 52.

„Niezależnie od tego, czy jest to konieczne, czy nie, wielu w to wątpi. Myślę, że jeden, jako kibic, chce być najlepszym lub jego ulubionym graczem, a bardziej Chicharito, który jest meksykańskim standardem. Zawsze będzie trudno wiedzieć, czy to konieczne, czy nie.”

Ze scenariuszem Leslie Medina

Zdjęcia: Mixsport

Moaaz

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *