Hellblade 2 to czysta rozgrywka, według Ninja Theory

Podczas Game Awards mogliśmy zobaczyć wiele zapowiedzi i zwiastunów gier i zapowiedzianych projektów, o których wciąż nic nie wiemy. Wśród całej tej fali gier były takie, które wyróżniały się spośród innych, a jedną z nich było bez wątpienia Senua Saga: Piekielne Ostrze 2, tytuł Ninja Theory, który zaskoczył niesamowitą jakością techniczną. Chociaż wielu nie wierzyło w to podczas imprezy (wiemy, że to trudne), Senua’s Saga: Hellblade 2 to czysta rozgrywka, według Ninja Theory.

Osobą odpowiedzialną za potwierdzenie, że zwiastun, który pokazali na Game Awards, był gameplayem David GarciaAudio Director z tytułu, który potwierdził to w wątku tweetów To, co zostało pokazane, zostało zagrane przez członka badania, eliminując w ten sposób wszelkie wątpliwości co do tego, czy to, co widziano w Hellblade 2, było rozgrywką..

Według Ninja Theory, zwiastun Senua’s Saga: Hellblade 2 był czystą rozgrywką

Oto imponująca rozgrywka Hellblade 2

Przed nami jeszcze długa droga, zanim będziemy mogli cieszyć się kolejną przygodą Senua dla siebie., ale z tego, co udało nam się zobaczyć, ma być bardziej ambitna niż pierwsza część (która Niedawno otrzymałem łatkę dla Series X | S.). Ninja Theory ciężko pracuje, aby zadowolić zarówno fanów poprzedniej wersji, jak i nowych graczy i jesteśmy przekonani, że im się uda.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.