Hello Kitty dołącza również do Super Monkey Ball: Banana Mania

Nadchodząca gra Sega „Rolling Apes” „kto jest kim” stała się jednym z głównych bohaterów firmy. Ogłosiliśmy już, że wśród gości specjalnych tego tytułu będzie bohater Odrzutowiec Radio; Kazuma Kiryu, de Yakuza; Morgana, z Osoba 5; ogony dźwiękowe. Ale dołączy ktoś inny Super Monkey Ball: Banana Mania Jest jedną z najbardziej znanych osobistości na świecie: Cześć kotku.

Słynny kot Sanrio przetoczy swoje pole w dziwacznych ustawieniach gry. Musimy powiedzieć, że jego fajny projekt idealnie pasuje do estetyki chibi postaci w tym tytule.

W przeciwieństwie do niektórych z powyższych postaci, Hello Kitty nie można odblokować po prostu grając Super Monkey Ball: Banana ManiaBędzie to dodatkowa płatna zawartość. Gdybyśmy chcieli potoczyć się z tym uroczym kociakiem, musielibyśmy zapłacić 4,99 USD (około 18 800 USD COP).

DLC Hello Kitty będzie dostępne za Super Monkey Ball: Banana Mania W tym samym dniu uruchomiono grę: 5 października 2021. Ten tytuł ukaże się na PlayStation 5 i Xbox Series X | S, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch i PC.

Źródło: Oficjalny kanał Super Monkey Ball na YouTube

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *