Helvetia i Logroño, rady w Lekunberri

The Helvetia Anaitasuna Stoły są jego drugim zobowiązaniem przygotowawczym w tym sezonie. Pojedynek z Logroño, który w sobotę pokonał Zarautza (25-39), oznacza już podniesienie poprzeczki o jeden krok, ponieważ Laconberry zobaczyło dwie drużyny z kolejnej ASOPALE, którą w dodatku kierowało również dwóch sędziów Navarre z powyższej kategorii.

To był dobry probierz dla tego, kim są Kiki Dominguez, którym udało się dalej pracować i dopracowywać szczegóły meczu, którego galicyjski trener poszukuje dla drużyny. Równy i przyjemny mecz, w którym Helvetia – przy braku nowego środkowego obrońcy Xaviego Castro – również nadal przyspieszała, uzupełniając swój zespół zawodnikami z oddziału, który również miał minuty.

The Logronoktóry rozegrał swój pierwszy przedsezonowy sparing, spóźnił się na tablicę wyników praktycznie przez cały mecz, ale w dalszej części meczu zakończył się remisem.

Kolejne zobowiązanie Navarrese zabierze go do Laredo w przyszłym tygodniu. Tam, na Cantabria International, w czwartek 18.18 zmierzą się z Vive Lomza Kielce, aktualnym mistrzem Polski i Ligi Mistrzów, w którym zagrają, pod dyrekcją Talana Dujshebaeva, synów i Latynosów Alexa oraz Danny.

W niedzielę Helvetia zagra Sinfin lub Torrelavega.

Helvetia Anaitasuna 28

Logrono 28

Helvetia Anaitasuna (15+13) Bar, Cancio i Martinez; Gastón, Elustondo (1), Pereira (6), Joao Pinto (2), Bonanno (1), Ernesto Goñi, Aitor García (6), Bazán (3), Alejandro Ortiz, Ganuza, Chocarro (2), Pablo Itoiz, Mikel Redondo (5), Edo Fernandez (1), Miyuki (1) i Pablo Fernandez.

Logrono BAM.(13 + 15): Jorge Perez i Marquelao; Robinho (1), Kitia (2), Cerrilla (2), Kislev (3), Palomino, Preciado (2), Alcorche (3), Rivero (1), Deoco (4), Rodriguez (2), Dominic (2 ) ), Garcia (3), Ortiz (1), Cadarso (2) i Clavigo.

recenzent: Raul Oyarzon i Aritz Zaragueta (Navara). wykluczyli Pereirę (2), Goni, Aitora Garcię, Bazina, Ganozę i Miyukiego na rzecz Helvetii; Kiselev (2) i Dominic dla Logroño.

częściowy: 3-2, 6-4, 8-6, 12-9, 14-11, 15-13, 17-15, 19-18, 21-18, 25-22, 26-25, 28-28.

Wypadki: Przygotowawczy mecz towarzyski w Miejskim Ośrodku Sportu Conbury, przed około 200 kibicami.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.