Henry Martin, jeden z najlepszych na świecie w tym sezonie

Nawet przed tym meczem z Lyonem, Henry Martin był piłkarzem najczęściej cytowanym przez amerykańskich fanów, ze względu na brak golów i asyst w ostatnich sezonach, a także kiepski występ zespołu we wczesnych terminach, przez co wielu go kwestionowało. startować. Jednak dzisiaj rzeczywistość jest inna, a Bomba jest jednym z głównych powodów, dla których Eagles są faworytami do zdobycia tytułu Liga MX.

W środę przeciwko Puebla trafił do stołu, który jest obecnie najlepszym meksykańskim napastnikiem i strzelił 2 z 6 bramek zespołu przeciwko La Franja, co nie tylko dało Ame’owi awans do półfinału, ale także na poziomie osobistym, jest także skoczył. Ma niesamowitą i ekskluzywną listę światową.

Według danych i statystyk piłkarskich portalu Transfermarket, Yucatecan jest dziś siódmym zawodnikiem, który strzelił najwięcej goli i asyst w tym sezonie, tuż poniżej takich światowych gwiazd jak Erling Haaland czy Neymar.

Możesz również przeczytać: Pavel Bardo strzela przeciwko Cuauhtemoc Blanco na Mistrzostwach Świata 2006

Martín ma już 12 bramek i 5 asyst w 17 meczach (1 przegrany z powodu kontuzji), dzięki czemu utrzymuje się na siódmym miejscu w tabeli.

Zawodnicy z największą liczbą bramek i asyst w bieżącej kampanii

  1. Cody Jackbo – Eindhoven – 24
  2. Erling Haaland – Manchester City – 23
  3. Ryan Phillippe – Hesperang – 22
  4. Ricardo Gomez – Partizan – 21
  5. Obietnica Quincy – Spartak – 20
  6. Neymar – Paryż Saint-Germain – 20
  7. H. Martin – Ameryka – 17

Ponadto, dzięki temu nowemu fantastycznemu występowi, Henry daje również mocny komunikat na boisku, że musi być w Pucharze Świata i że będzie kluczowym graczem w swoim debiucie przeciwko Polsce, poza faktem, że Gerardo Martino go czwartym w turnieju. Normalna lista frontowych pozycji, czekająca na stanowisko Raula Jimeneza, który jest dziś dalej niż kiedykolwiek od Kataru 2022.

W tę sobotę Henry mógł obserwować akcję przez co najmniej 45 minut, biorąc pod uwagę, że seria przeciwko Puebla została rozstrzygnięta, a Fernando Ortiz mógł odpocząć sporą część swoich kolegów. Jednak atakujący będzie chciał nadal dodawać cele lub pomagać mu utrzymać się w światowej elicie.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *