Heuristik wprowadza swoją technologię do szpitali w Chorwacji i Polsce

Heuristik stara się poszerzyć swój kapitał i polegać na europejskiej służbie zdrowia, aby zweryfikować swoją technologię. Baskijska firma otworzyła rundę finansowania w wysokości 1,3 miliona euro w celu rozpoczęcia projektów pilotażowych w szpitalach na poziomie iberyjskim, gdzie jest już obecna. Nie pracowałem jeszcze w takich krajach jak Chorwacja i Polska.

Poza tym Początek Przygotowuje się do skoku na rynek amerykański Nienazwany szpital w Bostonie negocjuje badanie pilota.. W związku z tym dwa akceleratory z Ameryki Północnej skontaktowały się z firmą, wyjaśnił dyrektor generalny firmy, Anton Caballero.

Wśród innych celów Heuristik jest rozszerzenie zatrudnienia do dwudziestu pracowników, podczas gdy przygotowuje nowy plan regulacyjny. Koncentruje się na biometrii i sztucznej inteligencji (AI) oraz nowych regulacjach w prawodawstwie ISO.

The Początek Utworzony przez A Oprogramowanie Łączy rozpoznawanie odcisków palców z AI. Rozwiązanie to ma na celu zarządzanie danymi portfela pacjentów, ale daje również możliwość bycia wsparciem dla administracji i zarządzania pracą ośrodków zdrowia.

Dzięki temu narzędziu firma chce szybko identyfikować pacjentów w nagłych przypadkach medycznych, pooperacyjnych i w ośrodkach zdrowia. Obejmuje to wszelkie sytuacje, w których użytkownicy są nieprzytomni, nieudokumentowani lub mają problemy z komunikacją, takie jak choroba Alzheimera lub utrata słuchu.

Patrząc na koniec 2023 lub początek 2024, The Początek Zamierza otworzyć kolejną rundę finansowania w wysokości dziesięciu milionów euro, która posłuży do wejścia na rynek amerykański.

W październiku, Heurystyka negocjowana z dwoma amerykańskimi funduszami zlokalizowanymi w Bostonie i Nowym Jorku. Celem było uruchomienie programu pilotażowego na rynku europejskim i nawiązanie pierwszych kontaktów dla jego programu w Stanach Zjednoczonych.

Plan nie doszedł jednak do skutku, ponieważ w lutym firma otrzymała 325 000 euro od Neotech, funduszu venture capital sponsorowanego przez Centrum Rozwoju Technologii Przemysłowych (Cdti). Dzięki temu wkładowi kapitałowemu firma była w stanie osiągnąć wyznaczone cele.

Obecnie Heuristic z siedzibą w Bilbao zatrudnia kilkudziesięciu pracowników w tak różnych miastach, jak Barcelona, ​​Madryt, Valladolid i Kraj Basków w Hiszpanii. W tym roku firma planuje również otrzymać grant Horizon Europe, program ramowy Unii Europejskiej w zakresie badań i innowacji (B+I) na lata 2021-2027.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.