Hideo Kojima może pracować nad co najmniej dwiema nowymi grami

hIdo Kojima to jedno z największych nazwisk w branży, jak wspomnieliśmy w tym artykule legendy gier. Tak więc wiadomość o każdym projekcie, w który jest bezpośrednio zaangażowany, napełnia pasją wszystkich jego fanów. Według niedawnego wywiadu z Famitsu, jednym z wiodących japońskich wydawnictw o grach wideo, Kojima pracuje nad „fajnymi tytułami i nowymi trudnymi tytułami”, co wskazuje, że w przygotowaniu są co najmniej dwa nowe projekty.

„Wielkie przezwiska Kojimy”

Najlepsza gra horror w historii

Należy do tego oczywiście podchodzić ostrożnie, ze względu na kontekst. Najpierw tłumaczenie z japońskiego na angielski, a teraz na hiszpański, które mogło stracić pewne szczegóły. Po drugie, fakt, że Kojima Productions nie skupia się już wyłącznie na grach wideo, ale uruchomiła własny dział rozrywki dla filmu i telewizji, więc te nowe tytuły, które w wywiadzie niekoniecznie nazywają się grami wideo, mogą być również audiowizualne. produkcja. Może na podstawie twoich gier? Okaże się, że oprócz talentu Kojima jest znany ze swoich ekscentryczności i miłości do kina jako medium.

Nowe gry Hideo Kojimy?

Wiele powiedziano o potencjalnych nowych grach Hideo Kojimy. Plotki sugerują, że może negocjować z Sony w sprawie zwrotu Silent Hill po nieudanej próbie budowy ciche wzgórza, wraz z Guillermodem el Toro i Normanem Redusem, których jedynym śladem pozostaje grywalny zwiastun PT. W sprawie wydania zajęto się również tym, że Kojima negocjuje z Microsoftem nowe gry, wyłącznie na Xboxa, co da mu przewagę konkurencyjną nad Sony. Wreszcie jest o tym mowa opuszczony, kontrowersyjny projekt Blue Box, jest w rzeczywistości nową grą Hideo Kojima, a ponadto jest to nowa gra Silent Hill, która jest potajemnie rozwijana.

Kojima obiecuje przesuwać granice rozrywki

Kojima Productions, znak jakości

Kojima Productions, znak jakości

Podczas wywiadu Hideo wyraził chęć odkrywania nowych alternatyw w rozrywce, być może kierując się ekscytacją swojego działu filmowego i telewizyjnego, ale dąży również do tego, aby 2022 był rokiem, w którym Kojima Productions przełamie granice świata. . Rozrywka”. Z powodu pandemii duża część Kojima Productions musiała zostać zrestrukturyzowana w celu dostosowania do pracy zdalnej i procedur bezpieczeństwa biologicznego, które mogły obejmować Opóźnienie W rozwoju swoich projektów, jak to miało miejsce w niemal całej branży.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *