High On Life jest już dostępne na PlayStation 5 i PlayStation 4

High On Life jest już dostępne na PlayStation 5 i PlayStation 4

Squanch Games wydało ją bez powiadomienia wysoko w życiu Na PlayStation 5 i PlayStation 4mimo istnienia łucznik na konsoli Sony z informacji uzyskanych z PlayStation Store w ostatnich dniach. Jego cena to 59,99 euro i zaprezentowano nową przyczepę.

„Fani rozmawiali. I rozmawiali. I rozmawiali” — mówi szef studia Mike Fridley. „Jesteśmy zachwyceni przyjęciem, z jakim się spotkał wysoko w życiu Od premiery w grudniu, „kiedy ukazał się na Xboksie i PC”. Fani PlayStation byli mniej niż entuzjastycznie nastawieni, więc Z radością informujemy, że wkrótce nadejdzie. Jak tylko teraz! Dziękujemy za cierpliwość. Zawartość do pobrania wysoki nóż Pojawi się na wszystkich platformach tej jesieni.

„Właśnie skończyłeś szkołę średnią, bez pracy, bez ambicji, bez planów, dopóki kartel obcych, chcący wykorzystać ludzkość do awansu, najeżdża Ziemię. Teraz ty i charyzmatyczny zespół gadających pistoletów musicie być bohaterami i Stali się najniebezpieczniejszymi międzygalaktycznymi łowcami nagród we wszechświecie„mówi opis”. Podróżuj po różnych biomach i miejscach wszechświata, spotykaj złego Garmantuousa i jego gang, zbieraj łupy, spotykaj unikalne postacie i wiele więcej w najnowszej komiksowej przygodzie od Squanch Games.

Widzieliśmy to w grze

W W naszej recenzji powiedzieliśmy ci o tytule Squanch Games: „wysoko w życiu Jest to gra z wieloma wadami, które nie świecą w niczym, co jest proponowane na grywalnym poziomie. Bitwy nie nudzą się długo, a eksploracja nie jest w stanie zapewnić nam dobrych bodźców do zadowolenia, a ma najlepsze zalety porządnej i rozrywkowej „platformówki”. Mimo to jego zdecydowane zaangażowanie w humor jest w stanie coś zmienić i sprawić, że będziemy się dobrze bawić, jeśli połączymy się z rodzajami żartów, które proponuje”.


You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *