Hiszpania Di Paula do ataku Erurovolley

Hiszpania Di Paula do ataku Erurovolley

Hiszpania Di Paula do ataku Erurovolley

Czternastka wybrana przez Pascuala Sorena do obrony Hiszpanii w Lidze Europy jest już w Tallinie (Estonia), gdzie zadebiutuje dziś po południu (19:00, LaLiga Plus) przeciwko reprezentacji Holandii.

Wśród wybranych przez byłego trenera Olimpico wyróżnia się obecność hiszpańsko-brazylijskiej Julii de Paula, lokalnej młodzieżówki klubu Gran Canaria, która w przyszłym sezonie zagra w Polsce i która przyjedzie na imprezę w towarzystwie jedynego -męska drużyna. Jeden z najlepszych graczy swojego pokolenia. Starzy znajomi obecnej mistrzyni Iberdroli, jak Ariadna Priante – w przyszłym sezonie zagra z Harisem – czy Lucía Varela, to także część „Leonas”, jak Carlota García Conrado, jedna z gwiazd, która podpisała kontrakt z Heidelberg Volkswagen sezonu lub byłych elementów Haris de Tenerife oraz Patricii Llabrés i Patricii Arandy, które wprowadzają kanaryjski akcent do selekcji.

Część przygotowań drużyny miała miejsce na Centro Insular de Deportes, gdzie Hiszpania zmierzyła się ze Szwajcarią w trzech meczach przygotowawczych, które zakończyły się zwycięstwem podopiecznych Pascuala Saurina z udziałem Karoliny Camino, Julii de Paula, Lucii Vareli i Patricii Lapres.

Hiszpania znajduje się w grupie D i ma siedzibę w Tallinie (Estonia), wraz z Holandią (dzisiejszy rywal), Francją (18 sierpnia), Słowacją (19 sierpnia), Finlandią (21 sierpnia) i Estonią (23 sierpnia).

W swojej mapie drogowej Hiszpania będzie próbowała przejść fazę grupową, do której musi zakwalifikować się wśród pierwszych czterech drużyn, aby przejść do następnego etapu, w turnieju, który potrwa do 15 sierpnia.

W belgijskiej grupie A rywalizować będą z Belgią, Słowenią, Serbią, Polską, Ukrainą i Węgrami. We włoskiej grupie B reprezentacji Transalpejskiej towarzyszyć będą Rumunia prowadzona przez trenera z Teneryfy Guillermo Naranjo, Bułgaria, Chorwacja, Bośnia i Hercegowina, Szwajcaria, a w grupie C jako gospodarze Niemcy wraz z Azerbejdżanem , Turcji, Czechach, Szwecji i Grecji.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *