Hiszpania i Argentyna blisko półfinału – Polideportivo

Argentyna, która pokonała Grecję (3:0) i Hiszpanię, która pokonała Norwegię (3:0), odniosła wczoraj drugie zwycięstwo w odbywającym się w Sydney Pucharze Tenisa i zrobiła ważny krok w kierunku półfinału .

Diego Schwartzman dał Argentynie decydujący punkt, pokonując czwartego Stefanosa Tsitsipasa, 6-7 (5) 6-3, 6-3. To był pierwszy mecz Heleno od listopadowej operacji łokcia.

Wcześniej Federico Delbonis z łatwością pokonał Michaila Pervolarakisa, 7-6 (5), 6-1. W deblu Andres Molteni i Maximo Gonzalez pokonali Petrosa Tsitsipasa i Marcosa Calofilonesa 6-3, 4-6, 11-9.

Również w grupie D Polska odniosła drugie zwycięstwo, pokonując Gruzję 3-0. Jutrzejszy zwycięzca meczu Polska-Argentyna awansuje, a kwalifikuje się tylko pierwszy z każdej grupy.

W pierwszym secie Roberto Bautista pokonał ósmego w rankingu Norwega Caspera Ruuda (6-4, 7-6), co dało Hiszpanii drugie zwycięstwo z rzędu.

To zapewniło Hiszpanii zwycięstwo w turnieju, gdy Pablo Carreno pokonał Wiktora Durasowicza 6:3. W deblu Pedro Martinez i Alexander Davidovich pokonali Andreę Petrovic i Lukas Hellum 6-4, 6-1.

W tej samej grupie Chile odbudowało się po pierwszej porażce z Hiszpanią, pokonując Serbię, której Novak Djokovic nie znalazł się w jej rankingu 2:1.

Hiszpania może zeznać, przekazując go do jutrzejszego półfinału, jeśli pokona Serbię, która na premierze pokonała Norwegię. Francja Agencja prasowa

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *