Hiszpania jest krajem europejskim, który jest najbardziej pewny osiągnięcia ponad 80% światowego wskaźnika szczepień do 2022 roku.

Madryt, 28 fiutów. (Europejska prasa) –

Według globalnego badania konsultantów Ipsos, 58 procent Hiszpanów jest przekonanych, że do 2022 r. pojedyncza dawka ponad 80 procent osiągnie światowy wskaźnik szczepień.

Ogólnie rzecz biorąc, średnio ponad połowa światowej populacji (56%), uważa, że ​​ponad 80 procent obywateli świata otrzyma jedną dawkę szczepionki do 2022 roku. Populacja europejska jest bardzo sceptycznie nastawiona do powszechnej dystrybucji. Liczba szczepionek spadła do 29 proc. na Węgrzech i 33 proc. w Polsce i Niemczech.

Właśnie ze względu na wpływ Govit-19, według sondażu, 89 procent hiszpańskiej populacji uważa, że ​​rok 2021 będzie zły i jest to najbardziej beznadziejny kraj europejski, wraz z Belgią (85%) i Wielką Brytanią ( 84%).

Liczby poprawią się, gdy pomyślisz o tym, jak rok 2021 był dla Ciebie i Twojej rodziny, ale są w dramatycznym stanie. Sześć na dziesięć osób w Hiszpanii podaje, że rok 2021 był najgorszym rokiem na poziomie osobistym i rodzinnym, przekraczając zaledwie 68 procent w Rumunii i 64 procent na Węgrzech na kontynencie europejskim. Liczby, które są wyższe niż średnia światowa, stanowią 58 procent ankietowanych, którzy twierdzą, że koniec roku jest zły dla nich samych i ich rodzin.

W końcu obywatele na całym świecie optymistycznie patrzą na nadejście nowego roku i mają nadzieję, że 2022 będzie lepszy. Mówi o tym 77 proc. światowej populacji, a Hiszpanie średnio 72 proc.

W ramach badania Ipsos przeprowadził wywiady z 20 504 osobami w wieku od 18 do 74 lat w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Malezji, RPA i Turcji, od 21 do 74 w Singapurze oraz od 16 do 74 w 25 innych krajach. 19 i 3 grudnia 2021 r.

W każdym kraju w Australii, Brazylii, Kanadzie, Chinach, Francji, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Japonii, Hiszpanii i Stanach Zjednoczonych jest około 1000 osób oraz około 500 osób w każdym kraju w Argentynie. , Belgia, Chile, Kolumbia, Węgry, Indie, Malezja, Meksyk, Holandia, Peru, Polska, Rumunia, Rosja, Arabia Saudyjska, Singapur, RPA, Korea Południowa, Szwecja
I Turcja.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.