Hiszpania kontynuuje niepokonany bieg do ćwierćfinału mistrzostw Europy, pokonując Polskę

Hiszpania kontynuuje niepokonany bieg do ćwierćfinału mistrzostw Europy, pokonując Polskę

Zaktualizowano

07.12.2021 –
20:44

LReprezentacja Hiszpanii dodała czwarte zwycięstwo, pokonując Polskę w pawilonie Marquez de Samaranch na Mistrzostwach Europy w Koszykówce na Wózkach w Madrycie. Jest niepokonany w konkursie Continental.

Drużyna prowadzona przez Abrahama Karina, który pokonał polską drużynę, musiała ciężko pracować. Szczególnie w pierwszych dwóch kwartach byli bardzo odważni w obronie i rozegrali bardzo fizyczną grę, aby przełamać zbiorową grę hiszpańskiej drużyny.

Pierwsza kwarta była dla Hiszpanii, która zakończyła mecz z dziewięcioma punktami, zmniejszona do trzech na pół. Po trzecie, z irytacją azjatyckiego Garcii, Polsce nie udaje się powstrzymać hiszpańskiego ataku Z braku ostatnich dziesięciu minut ten, który pokazał swój najlepszy atak, nie mówiąc już o karze w wypadku.

Andrzej Masek był najbardziej utytułowanym zawodnikiem w Polsce z 22 punktami, a Jordi Ruiz był najlepszym graczem w Hiszpanii z 22 punktami.

Arkusz danych

58 – Polska (17 + 16 + 13 + 12): Bandura (11), Masek (22), Philipsky (13), Tornikovsky i Mosler (7) -Quinto Initial- Kornaki, Moko (5), Rybak, Lyko, Veslovsky, Lapetsky i Kosarina.

83 – Espa (26 + 10 + 24 + 23): Stix, Pablo Cerzuella (11), Jordi Ruiz (24), 'Pincho’ Ordega (18) i Manuel Lorenzo (4) – Pierwotny kwintet – Julio Vilas, Fran Laura, David Morris (11), Oscar Carca (11), Oscar Onropia, Augustyn Alejos (2), Alexis Ruiz (2)

Wyniki czwartego dnia

Grupa A

Polska 58 – 83 Hiszpania

Litwa 34 – 92 Francja

Niemcy 86 – 43 Szwajcaria

Grupa B

Austria 17 – 79 Holandia

Turkuwa 0 – 20 Izrael

Włochy – Wielka Brytania

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *