Hiszpania marzy o złocie, którego nie może być w Japonii 2019

O 20.30 w Hiszpanii rozpoczną się Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Kobiet Ze spotkaniem, z którym się zmierzysz Gospodarz jest przeciwko Argentynie. Palacio de los Deportes de Torrevieja to miejsce wybrane na debiut pań José Ignacio Prades, które mają tylko jedno na głowie: odrobić srebrny medal na Mistrzostwach Świata. Japonia 2019. I to jest, że państwo wciąż kłuje Ten finał przegrał z Holandią (29-30). Tam, sześć sekund po zakończeniu, sędziowie ogłosili 7 metrów przeciwko Hiszpanii i bezpośrednie czerwone dla Ainhua Hernandez, aby odeprzeć kontratak bramkarza przeciwnika z pola karnego. I tak, zapominając o europejskich igrzyskach i igrzyskach olimpijskich bez kofeiny, wojownicy wracają na mistrzostwa świata z chęcią zemsty, mimo ostrzeżenia Pradesa, że ​​„piłkarze ręczni wiedzą, że prawda nie jest srebrem Kumamoto”.

Jednak trener stanowy, podobnie jak jego poprzednik na ławce, Carlos Fever, jest również pewny siebie Hernandez. z tego powodu, Hub Barakaldarra powraca do 18-osobowego składu, w tym Jest tylko jeden baskijski, Bera Bera Maitane Etxeberria lezotarra. Elie Cesario i Laura Hernandez kończą międzynarodowe poziomy dla niebieskiej drużyny; Choć po raz pierwszy od sześciu sezonów Żaden członek Zubileta Evolution Zuazo nie zagra w ostatnim etapie międzynarodowego turnieju. Hernandez pobiegł do Rapidu w Bukareszcie zeszłego lata, pozostawiając Factory Club sierotą. Jednak z Lasesarre są dumni, że w składzie Pradesa są takie exrojinegras, jak sama Hernández, bramkarz Merche Castellanos czy obrońca Irene Espínola. Trener reprezentacji kraju wyjaśnił, że „przygotowanie składu było bardzo skomplikowane i szukaliśmy najlepszego balansu”. Setki setek sportów Przed wyruszeniem do Torrevieja.

Rzeczywiście, chociaż wojownicy przychodzą do finału, chcąc się oczyścić, raj był bardziej ostrożny i Zdajesz sobie sprawę, że obecnie są spółki zarejestrowane o jeden stopień wyżej niż Hiszpania: „Rosja, Norwegia i Francja są zawsze faworytami, ale jest też wiele zespołów, które mogą nas zaskoczyć”. Jednak drużyna stanowa nie tylko została zorganizowana a priori w prostej grupie z Argentyną, drugą w Ameryce Południowej i Środkowej; Chiny zajmują szóste miejsce w Azji. Austria; Ale otwiera też niedrogi sposób na awansowanie na papierze do ćwierćfinału bez zbytniego wpadania w kłopoty. Hiszpanie rozegrają więc całą pierwszą rundę w Pałacu Sportu w Torrevieja, ale celem będzie dotarcie do Granollers, gdzie 19. dnia odbędzie się brązowy mecz i Wielki Finał (17:30).

dobre przeczucie

Hiszpania dotarła do finału Mistrzostw Świata W świetnym humorze po wygraniu międzynarodowych mistrzostw Hiszpanii, Ten turniej przygotowawczy, w którym grał w zeszłym tygodniu. W nim piłkarze Prades bawili się ze Słowacją (35-15), dojrzeli z Polską (32-25) i wiedzieli, jak minimalnie cierpieć pokonując Niemcy (23-22). Z tego powodu trener stanowy powiedział, że przybył na mistrzostwa świata z „bardzo dobrymi uczuciami”, chociaż przyznał, że wciąż muszą dopracować drobne szczegóły: „Musimy spróbować więcej biegać, poprawiać ciągłość i starać się poszerzyć zakres”. Hiszpański trener nie chciał jeszcze wyznaczać sobie celów i stara się tylko „cieszyć”, ponieważ „kiedy cieszysz się tym, co robisz, sprawy stają się dużo lepsze”.

Dane Pucharu Świata

grupy:

a: Francja, Czarnogóra, Angola i Słowenia.

NS: Rosja, Serbia, Kamerun i Polska.

NS: Norwegia, Rumunia, Kazachstan i Iran.

Dr: Holandia, Szwajcaria, Portoryko i Uzbekistan.

NS: Niemcy, Węgry, Czechy, Słowacja.

F: Dania, Korea Południowa, Tunezja i Kongo.

g: Chorwacja, Japonia, Brazylia i Paragwaj.

NS: Hiszpania, Austria, Argentyna i Chiny.

Daktyle: Od tego popołudnia do następnego dnia 19.

miejsca: Granollers, Torrevieja, Castellón i Pla de l’Arc

Połączenie z Hiszpanii: Silvia Navarro i Mirchi Castellanos (bramkarze); Alicia Fernandez, Silvia Arderius i Carmen Campos (w środku); Alexandrina Barbosa, Lara Gonzalez, Almudena Rodriguez, Irene Espinola i Paula Arcos (z boku); Carmen Martin, Mitani Etxeberia, Mitani Gutierrez, Soledad Lopez i Laura Hernandez (ekstremistka); Kappa Jasama, Eli Cesario i Ainhua Hernandez (przeprowadzający wywiad).

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *