Hiszpania pokonała Słowację, a Szwecja wyeliminowała Polskę w Mistrzostwach Europy

Hiszpania otworzyła wynik bramką przeciwko słowackiemu bramkarzowi (Reuters)

Hiszpania W środę weszła do 1/8 finału mistrzostw Europy po pokonaniu Słowacji 5:0 5 W Sewilli wraca na drogę do zwycięstwa po dwóch pierwszych remisach. Bramkarz Martin Dubravka i Juraj Kokka strzelili bramki samobójcze Aymericowi Laporte, Pablo Sarabia i Ferranowi Torresowi. czerwony W kolejnym etapie, w którym zmierzysz się Chorwacja.

Hiszpania Po raz kolejny był absolutnym właścicielem meczu ze Słowacją, który nie oddał strzału na bramkę bronioną przez Unai Simona i od początku zamykał się za nim, próbując wyrównać, zapewniając mu podanie do drugiego. Okrągły – kulisty. Drużyna La Roja połączyła gola i zwycięstwo, kiedy najbardziej potrzebowała tego, aby usunąć duchy poprzednich dwóch remisów i zapewnić sobie ważny wzrost morale.

Plac zabaw: Kartuzja w Sewilli.

Reguła: Bjorna Kuipera (Sala).

Szwecja vs Polska

Z bezpiecznym biletem do 1/8 finału Szwecja pokonała Polskę 3-2 (Reuters)
Z bezpiecznym biletem do 1/8 finału Szwecja pokonała Polskę 3-2 (Reuters)

Polska odpadła z Euro 2020, by być ostatnim w grupie E po przegranej 2-3 ze Szwecją pomimo Moim celem jest Robert Lewandowski, przeciwko drużynie, która zajęła już ósme miejsce i w środę w Sankt Petersburgu zajęła pierwsze miejsce.

Na dwie bramki napastnika Bayernu Monachium dwukrotnie odpowiedział szwedzki napastnik Emil Forsberg oraz Victor Cleason, który strzelił trzeciego gola dla Skandynawów w 94. minucie. . do HiszpaniaNa drugim miejscu z 5 punktami dzięki głośnemu zwycięstwu 5:0 nad Słowacją i trzecim z 3 punktami.

Z tymi wynikami, podobnie jak Polska, Słowacy odpadli z mistrzostw Europy, ponieważ różnica -5 bramek sprawia, że ​​są gorsi od trzeciej, mimo trzech jednostek.

Plac zabaw: Krestovsky z Sankt Petersburga (Rosja).

Reguła: Michael Oliver (ING).

Stanowiska:

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *