Hiszpania U19 może też z Polską w Chorwacji (5-2)

Najsilniejsza twarz Hiszpanii do lat 19, z graczem Cordoby w pięcioosobowym składzie Alex Bernal, aby odnieść nowe zwycięstwo (5-2) w drugim meczu mistrzostw Futsal Week, który odbył się w miejscowości Porac w Chorwacji. Ofiarą padła Polska, choć za pierwszym razem była mniej głośna niż Turcja (12-1).

Gra zaczęła się równo na torze, ale szybko Hiszpania Zacząłem stwarzać niebezpieczeństwo na torze. Na bramkę hiszpańskiej drużyny narodowej nie trzeba było długo czekać. Po odrzuceniu strzału przez bramkarza Carrasco, bardzo czujny, strzelił, aby otworzyć wynik. Mimo to drużyna U19 nadal szła wysoko i narażała Polaków na kłopoty.

Rivera zdołał strzelić drugiego gola, ale bramkarz gości uniemożliwił to. po minutach Będzie to kij, który pozbawi Hiszpanów wygodniejszej przewagi. W połowie pierwszej połowy Tapias próbował z daleka, ale polski bramkarz trzymał mocno. Niecałe dwie minuty później Ion praktycznie strzelił pod bramkę, ale ceremonia opatrzności ponownie uratowała Polskę.

dużo festiwalu

Druga połowa zaczęła się dramatycznie dla Hiszpanów od szybkiego gola. Wspaniałe podanie z lewego skrzydła Ortas odepchnął w tył siatki. Na skraju równika Carrasco użył rzutu wolnego, aby pokazać swój talent do zdobywania punktów. Obrońca próbował go zablokować, ale również trafił do siatki. Wtedy Polacy odciągnęli jednego z nich przez podanie, które Jastrzymski wepchnął w tył siatki.

Mecz zakończył się remisem w ostatniej połowie, kiedy polski kapitan strzelił drugiego gola dla swojej drużyny. Ożywienie opuściło Caspera z jedynego hiszpańskiego obrońcy i pokonał Mario Gomeza. Hiszpański zespół wciąż próbował znaleźć Pokój tak bardzo, że dawał spokój, ale piłka nie skończyła w nią wchodzić. Świeciło się pięć minut, gdy Mora uniknął bramki rzutem wolnym Nacho, przyklejonym do słupka, którego bramkarz posłał na rzut rożny.

w ostatniej linii, Tapias strzelił z drużyny prawdziwego gola, aby uspokoić Hiszpanię. Przy dwóch bramkach Hiszpanie poczuli się bardziej komfortowo. To pozwoliło na piąty mecz minutę później, kiedy Ortas podkręcił się do siatki, strzelając swojego drugiego gola tego dnia. Polska próbowała odwrócić wynik z bramkarzem, ale nie udało się zmienić światła.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *