Hiszpania wypływa na powierzchnię w regatach do jeziora Sanabria

Hiszpania wypływa na powierzchnię w regatach do jeziora Sanabria

Powiązane wiadomości

59. edycja Jezioro regatowe Alsanabria Cechowało go zwycięstwo hiszpańskiej drużyny w wyścigach kobiet i mężczyzn, a także silna burza, która wybuchła pod koniec testu, co wymusiło odwołanie dużej części ceremonii wręczenia nagród.

Jeśli jest czas, aby dostarczyć K4 Castilla y León Grand Prix spływy kajakowektóry pochodził z połączonych wyścigów Valladolid i Lake Zamora, co dało ostateczne zwycięstwo Hiszpanii przed Węgrami i Danią.

Wśród chłopców kwartet Jose Julian Peseiro, Miguel Fernandez, Miguel Lorenz i Alberto Plaza wygrał z czasem 16’44 cali, w porównaniu do 16’47 cali z Węgier i 16’58 z Polski. Przy okazji problem ze sterem spowodował, że duńska łódź, zwycięzca sobotniego wydarzenia w Valladolid, spadła na siódme miejsce.

W przypadku kobiet powtórzono scenariusz tego, co wydarzyło się w rzece Pisuerga, a hiszpańska drużyna z Irati Osą, Arantzą Toledo, Laurą Pedroello i Stefanią Fernandez nie dała opcji pozostałym zawodniczkom i również wygrała w Sanabrii. Czas końcowy 18 minut 40 cali. Drugie miejsce zajęła Dania z czasem 18’46”, a trzecie miejsce zajęły Węgry (18’51”).

W teście niezależnych społeczeństw Real Madryt wygrał rywalizację mężczyzn (16’29 cali), wyprzedzając Asturię (17’07 cali) i Castilla e Leon (17’11 cali). Jeśli chodzi o samice, zwycięstwo przypadło Asturii (19’21”), pokonując Andaluzję (19’27”) i Madryt (19’28”).

Więcej lokalnych zysków

Obejmuje nominację Al-Sanabrii, w przeciwieństwie do tego, co wydarzyło się w sobotę w Valladolid Zawody jedno- i dwuosobowych łodzi. Ta znaczna liczba wyścigów na 5000m pozostawiła nas m.in. zwycięstwami Amigos del Remo Zamora w C4 i seniorów K4, a także do lat 23 K1 i juniorów k2. CD Sangregorio Piragua Ciudad de Zamora wygrało w mieszanym absolutnym k2, CD Cisne z Valladolid wygrało w k2, aw żeńskiej seniorskiej k4 i Salamanca Canoe Kayak wygrało w studenckim k1. Do każdego z nich musimy dodać liczne wioślarskie zwycięstwa Kastylii i Leónu w różnych klasach weteranów.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *