Hiszpania zmierzy się z Polską Świdka i od razu przejdzie do ćwierćfinału United Cup.

Hiszpania zmierzy się z Polską Świdka i od razu przejdzie do ćwierćfinału United Cup.

Polska przekonująco wyeliminowała Brazylię (3:0) i gra z Hiszpanią. W ostatnim dniu fazy grupowej United Cup LPlayoff o pierwsze miejsce i bezpośredni dostęp do ćwierćfinału.

Iga Sviatek otworzył mecz z Hadadem Miahem w Perth podwójnym zwycięstwem 6:2.. Następnie Hubert Hurkacz pokonał Thiago Seybotha Wilde'a 6:7 (4), 6:2 i 6:3 i przypieczętował zwycięstwo 3:0 polskiej pary w grze podwójnej.

Na 1 stycznia zaplanowano starcie Hiszpanii z Polską, która pierwszego dnia pokonała Brazylię. Będą walczyć o bezpośredni awans do ćwierćfinału Drugi przesunie swoje opcje na drugie miejsce, aby pozostać w wyścigu.

W grupie Ektóry gra w Perth, Chiny pokonały Czechy 3:0 Po zwycięstwach trenowanej przez Pere Ripę Qinwen Zheng, która pokonała obecną mistrzynię Wimbledonu Marketę Vondrousovą 6:2, 2:6 i 6:1, a Jichen Zhang wygrał 5:7, 6:3 i 6 z Jirim Lehką. -4. W grze podwójnej Zhang i Zeng pokonali Vondrousovą i Lehkę 6:1, 6:2. Trzecim krajem w tej grupie jest E Serbia z Djokoviciem, który nie zadebiutował jeszcze w turnieju.

Zawiera Spotkanie grupy F pomiędzy Holandią i Norwegią w Sydney W grze podwójnej mieszanej zwyciężyła Holenderka, która przełamała impas. Wcześniej Talon Kriegspoor przegrał 6:3, 6:4 z Casperem Ruudem, a Arantxa Rus pokonała Malena Helko 7:6, 6:1. Chorwacja, trzeci kraj w grupie F, jeszcze nie rywalizowała.

Znajdujące się w grupie D Włochy i Niemcy starły się w Sydney, a Niemcy zwyciężyły 2:1.. W grze podwójnej Alexander Zverev pokonał Lorenzo Soneko 7:6 (5), 3:6 i 4:6, a Angeline Gerber i Zverev pokonali w grze podwójnej Angelicę Moratelli i Soneko 6:3 i 6:0. Jasmin Poulini pokonała Kerber 6:4, 7:5. Francja, trzecia w grupie D, jeszcze nie rozegrała meczu

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *