„Hiszpanowie” pokonali Polskę w swoich pierwszych europejskich kwalifikacjach

Reprezentacja Polski w piłce ręcznej mężczyzn zwyciężyła z Polską (31:25) w swoim pierwszym meczu przygotowującym do mistrzostw Europy., który otrzymano przez dekantację. Doskonała pierwsza część Polski bramkarz Bidasoa SkrzyniarzDruga trwała dziesięć minut dłużej i utrzymała poziom, jednak wysoka jakość bloku „Latynosów” przełamała remis i zakończyła się autorytatywnie.

Zespół Ribery spisał się znakomicie już przez pierwszą godzinę, grając świąteczną melodię Casado był solidny w ataku i dobrze przewidywał obronę. Po pierwszych kontratakach środkowego obrońcy Hiszpania wpadła w szał, aż do stanu 12-8. Jednak na dziewięć minut przed przerwą sytuacja się zatrzymała Pięć przystanków Skrzryniarza, seria źle dobranych lub źle zorientowanych strzałów, To doprowadziło jego zespół do sukcesu Część 0-5, aby dojść do breaka z przewagą.

Hiszpania odbiła się obroną 5:1 Dostosowanie się zajęło trochę czasu, ponieważ Polacy wiedzieli, jak wykorzystać pozostawioną otwartą przestrzeń. Ale nadal Z trzema „weteranami”: Casado, Canellasem i Alexem Dujshepau. Atak „Hispanos” z łatwością stworzył sobie okazje do zdobycia gola. W rzeczywistości, Działała cała pierwsza linia, z wyjątkiem doliczonych minut przed przerwą.

Jak Polski bramkarz przygasł, a występy Pereza de Vargasa wzrosły. Gra Hiszpanii była pełna inspiracji Z remisu 19 do 30-22Ten pierwszy test został rozwiązany z maksymalną korzyścią.

arkusz danych

31 – Hiszpania (12+19): Perez de Vargas (Sergi Hernandez), Aleix Gomez (2.1 pub), Maqueda (3), Dani Duzhshebaev (4), Pesina, Casado (5), Angel Fernandez (1); Alex Duzhshebaev (2), Garciandia (1), Certio (2), Figueras (1), Canellas (2), Tarrafetta (1), Sanchez-Migallon, Otriozola (1), Daniel Fernandez (6, 4p) i Curry.

25 – Polska (13+12): Skrzyniarz (Morawski); Chapliński (1), Paderek (2), Tsiprasak (3,1 p), Taszek (2), Cisco (1), Prasitula (3,1 p); Biss, Davidzik (3), Olejniczak (3), Cicco (1), Pietraszyk, Osowski (1), Bowerczyński (2), Kozmala (1), Kebala, Urbaniak (2).

sędziowie: Marin Lorente i Garcia Serratilla. Wyjątkiem są Peciña i Maqueda dla Hiszpanii oraz Kosmala i Powarzyński dla Polski.

obszary: 3-2, 5-4, 8-7, 11-8, 12-10, 12-13 (odpoczynek); 16-16, 18-18, 21-19, 25-21, 29-22 i 31-25.

Incydenty: Tłum związany z pierwszym dniem hiszpańskiego międzynarodowego turnieju w Palau de'Sports w Granollers na oczach prawie 1700 widzów.