Hiszpańska ekspresja międzynarodowa 25 000 pracowników Oddział w Polsce

Hiszpania International Ferrell zgodził się zaszczepić 25 000 polskich pracowników i ich rodzin. Zdjęcie: Astrogeneca

Hiszpania International Ferrell zgodził się zaszczepić 25 000 polskich pracowników i ich rodzin.

Hiszpańskie pożegnanie międzynarodowe Polska spółka zależna Putimex przystąpiła do ogólnopolskiego programu szczepień, który pozwoli firmom zorganizować szczepienia swoich pracowników przeciwko Kovit-19, który firma prawdopodobnie uruchomi w maju. Wiele osób zastanawia się teraz, dlaczego hiszpańskie firmy nie powinny tego robić, aby drastycznie zwiększyć liczbę szczepień w tym kraju.

Pudimex, największa polska grupa budowlana, planuje zaszczepić łącznie 25 000 osób; Członkowie rodzin pracowników mogą dobrowolnie uzyskać dostęp do programu i personelu za granicą.

W Hiszpanii rząd finalizuje umowy z handlowcami i ubezpieczycielami, aby firmy te mogły udostępnić swoje możliwości logistyczne urzędnikom służby zdrowia w celu współpracy w procesie szczepień.

Polski rząd pozwala firmom kupować i szczepić pracowników Niedawno w Hiszpanii pojawiły się propozycje partii politycznych.

Prezydent Hiszpanii Point Sanchez już odrzucił najnowszą ofertę, ponieważ rząd obiecał udostępnić szczepionkę innym krajom europejskim. Porozumienie, które jest weryfikowane przez hiszpański rząd, ma na celu ułatwienie tego procesu i wzmocnienie odporności stad, jak to miało miejsce w maju w Polsce.

Farrow, który posiada 50,1% udziałów, niedawno podpisał nowy kontrakt o wartości 126 mln euro na budowę drogi wodnej łączącej Jezioro Wisłę i Zatokę Cadasca w północnej Polsce, co potrwa 24 miesiące. Celem projektu jest budowa przystani w celu ułatwienia dostępu do pobliskich rzek, zbudowanie mostu na nowym zakręcie oraz zmiana pasów pobliskich dróg.

Minister infrastruktury Andrei Adamsek powiedział, że jest to jeden z największych projektów budowlanych realizowanych obecnie w kraju, redukujący prawie 100 kilometrów regularnych autostrad i otwierający nowe możliwości gospodarcze w regionie.

Fontanna: Z dala od ściany

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *