Hiszpański udział Kampleto w WWiI Szwajcarii, Polski i Francji

Kompletny międzynarodowy konkurs Podróżuj w weekend do Avengers (Szwajcaria), Stresscom (Polska) i Pasozas N Parades (Francja), gdzie rywalizują nasi hiszpańscy zawodnicy.

W Avengers Gonzalo Blasco Botan z SIJ Weeks de Autீஸ்s jest częścią listy uczestników CCI4*S i zrobi to z „Lightstream” na CCI3*S, gdzie Antonio Sejudo zagra „Duke HSM” i „Gallega HS”. „.M ”, z Albertem Hermoso„ Marchew 32,53% ”i Marią Pineto z„ Carrium van Golen Z ”

Będzie to pasjonująca rywalizacja i będzie musiała zmierzyć się z wieloma kluczowymi postaciami w tej dziedzinie z Austrii, Belgii, Czech, Finlandii, Francji, Niemiec, Włoch, Luksemburga, Szwajcarii i Szwecji.

Z drugiej strony w Strescom (Polska) odbywa się kolejna międzynarodowa impreza, gdzie w CCIO 4* wystąpią Stephen Benades „Milana 23”, David Gomez „Cassiana” i Paula Urquiza „Hon Solo”.

W CCI2*L ponownie zobaczymy Estebana Benadesa z „Escarą 17” i CCI 3*L z „Utrera AA”, podczas gdy Noel Santovolla i „Aslanhi” pojawią się w CCI 1*.

Ta dyscyplinarna weekendowa międzynarodowa działalność jeździecka kończy francuskie wezwanie do Bazoges en Pareds, w którym CCI3*L obejmuje Antonio Delcado, Matthew Esser, Innes Codino i Maria Gomila oraz CCI3*S do Davida Beckera, Theodoro do CCI 2*L W Toronto, Judith Mouli , Pablo Santana, Alejandra Herrero, Irea Cobos i Carlotta Luzon,

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *