Hiszpańskie finanse Przemysłowe izolatory ceramiczne PHI Kup izolatory laboratoryjne | Firmy

Partnerzy założyciele PHI Industrial, Jordi Presio i Alexander Witt

PHI Przemysłowe, hiszpańska grupa zajmująca się kapitałem wysokiego ryzyka, nabywając pierwszą operację swojego trzeciego funduszu Izolatory laboratoryjne, niemiecka firma przewodników ceramicznych zajmująca się infrastrukturą energetyczną. Chociaż szczegóły transakcji nie zostały ujawnione, PHI Industrial ma 80 80 milionów środków na prowadzenie działalności w całej Europie.

Ekspert w przejmowaniu odpowiedzialności firm, które mają problem z ich rekonstrukcją, w tym przypadku zakupił izolatory laboratoryjne PHI Industrial Lab. „Firma przemysłowa, będąca spółką zależną międzynarodowego koncernu (Pfistor), ma potencjał do poprawy operacyjnej na atrakcyjnym rynku”, według partnera Aleksander Biały. Mówi o rynku, który „będzie wspierany projektami inwestycyjnymi w globalną infrastrukturę” przez najbliższe lata. .

Izolatory laboratoryjne są warte 65 65 milionów i zatrudniają ponad 500 pracowników oraz zakłady produkcyjne w Niemczech, Stanach Zjednoczonych, Polsce i Rumunii. Firma jako producent wysokowydajnych izolatorów ceramicznych koncentruje się na zastosowaniach wysokonapięciowych, a jej produkty znajdują zastosowanie w elektrowniach, podstacjach i kolejowych sieciach energetycznych. Pod kierownictwem PHI niemiecki „stanie się aktywną i wiodącą firmą na swoim rynku”, mówi Witt.

மூன்ற 80 milionów zostało wydanych na operacje w trzecim funduszu PHI Industrial. Dzięki swojej pozycji na rynku, PHI Industrial nadal „potrzebuje dobrego wejścia do Europy jako wiarygodny nabywca dla międzynarodowych korporacji.

Właściciele loterii

Hiszpański Fundusz Inwestycyjny ma listę poprzednich przejęć. Wśród nich wyróżnia się kultowa walencka grupa LLadr அடையாள. Zakup miał miejsce w 2017 roku jako przeprojektowanie tradycyjnej rzeźby. Było to jedno z wyzwań, jakie stawiali w swoich nowych projektach w jego czasach.

Alexander Witt wraz z Jordi Presio z Barcelony powiedział: „To firma o bardzo bogatej historii. Ale istnieje potrzeba bardziej aktywnego i ścisłego zarządzania, aby zmienić ten nowy etap przedsiębiorczości”.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *