Hitman 3 pokazuje nam szczegółową rozgrywkę w nowym trybie Freelancer

Następna 26 stycznia Dzięki przybyciu będziemy mieli okazję wcielić się w Agenta 47 niezależnynowy tryb gry dla zabójca 3 (Dostępne na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S i Switch) w najczystszym stylu roguelike Gdzie będziemy musieli wyeliminować czterech przywódców różnych gangów przestępczych. jako podgląd, IO Interactive udostępniło nowy zwiastun trwający około 10 minut Wyjaśnij szczegółowo, jak ta metoda będzie działać i jakie są jej różne cechy.

tryb roguelike dla zabójca 3

Więc, w niezależny Zaproponują nam podróż do różnych miejsc z nowej trylogii Morderca W którym będziemy musieli wykonać wiele misji skrytobójczych. Aby osiągnąć przywódców, nasze główne cele, musimy najpierw zabić członków niższej rangi.

Tak, musimy być bardzo ostrożni, ponieważ Jeśli nie uda nam się zamordować członka tych gangów, stracimy całą zdobytą do tej pory broń i materiały.plus połowa naszych pieniędzy. Jakby tego było mało, regiony zostaną zaalarmowane o naszej obecności i wszystko stanie się trudniejsze.

To zrozumiałe , Czeka nas też wieczna śmierć A jeśli nie uda nam się zabić lidera, automatycznie zobaczymy grę na ekranie i będziemy musieli zacząć od początku.

Jeśli pociąga Cię to, co sugeruje ten nowy tryb gry, Z przyjemnością dowiesz się, że egzamin techniczny odbędzie się w dniach 3-7 listopada które możesz subskrybować Klikając ten link. Dzięki niej możesz go wypróbować na dwa miesiące przed premierą. Skomentuj, że ta wersja będzie miała tylko dziewięć lokalizacji, podczas gdy finał będzie miał 19.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *