Holandia będzie dążyć do zakwalifikowania się przeciwko Polsce

Reprezentacja Holandii odwiedzi Polskę w poszukiwaniu zwycięstwa, które przybliży ją do awansu do kolejnego etapu, w meczu ważnym dla piątego spotkania grupy A4 Europejskiej Ligi Narodów.

Mecz odbędzie się dziś o 15:45 (czasu argentyńskiego) na Stadionie Miejskim we Wrocławiu.

„Tulipan” zajmuje pierwsze miejsce w tabeli z 10 punktami, za nim plasuje się Belgia (7), która równolegle, gdzie będzie w tym samym czasie, zmierzy się z Walią, również w strefie A4.

Tymczasem Szkocja nadal prowadziła w grupie A1, pokonując wczoraj u siebie Ukrainę 3:0, po dwóch golach Johna McGinna i dwóch bramkach Lyndona Dykesa, wszystkie w drugiej połowie.

Szkocja wspięła się na szczyt tabeli z dziewięcioma jednostkami, a Ukraina spadła na drugie miejsce po pokonaniu ich bez większych komplikacji.

W meczu rozgrywanym czwartego dnia na Hampden Park Szkocja z łatwością pokonała Ukrainę 3-0. Brytyjska drużyna sprawiła, że ​​Ukraińcy popisali się dobrą piłką, w której podwoił się Lyndon Dykes.

Szkocja przygotuje teraz wszystko na powitanie Irlandii następnego dnia, w sobotę, podczas gdy Ukraina zrobi to samo przeciwko Armenii.

Pozostałe dzisiejsze mecze będą wyglądały następująco:

Grupa 1: Chorwacja – Dania – Francja – Australia.

Grupa A: Litwa – Wyspy Owcze i Turcja – Luksemburg.

Grupa C: Kazachstan – Białoruś, Słowacja – Azerbejdżan.

Grupa A: Łotwa – Mołdawia, Liechtenstein – Andora.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.