Holandia pokonuje Irlandię, a kwalifikacje Polski do Euro są skomplikowane

Holandia pokonuje Irlandię, a kwalifikacje Polski do Euro są skomplikowane

the Holenderski Otrząsnęli się po rzucie karnym, które wykonał Virgila van Dijka Już w pierwszych minutach zwyciężył 2-1 Do Irlandia W kwalifikacjach Puchar Europy 2024.

Możesz być zainteresowany: Manchester United rozstaje się z Anthonym po dochodzeniu w sprawie przemocy

van Dyck Upuścił piłkę z oddać Po rzucie rożnym, gdy ledwo minął Dwie minuty. Adam Eda Wprowadź maksymalną karę za wyprzedzanie Irlandia.

gra niegrzeczny Podrzędny Irlandczyk Holendrzy początkowo zmniejszyli, ale gospodarze również wykorzystali rzut karny, gdy bramkarz Gavin Bazuno upaść na ziemię Denzela Dumfriesa I Cody’ego Jackpo Objął grupę w 19 minut.

Po przerwie, Holenderski Wyszło lepiej i Wota Weghorsta Bramkę zdobył w 56. minucie nagłówek Po centrum Dumfries.

Holenderski I Grecja Złożyli wniosek o drugi bilet Grupa B. Towarzyszą FrancjaKtóry w niedzielę nie zagrał i prowadzi z nim klucz Pięć zwycięstw. Dużo Holenderski Jak Grecy suma Dziewięć punktów. Grecja Rozbić 5-0 Góra Tarek W niedzielę rozegrał jeszcze jeden mecz.

w tym Grupa E, Polska Grozi Ci zagubienie Puchar Europy Po raz pierwszy od tego czasu 2004 Po porażce 2:0 Albanianieoczekiwany lider.

Cele Jassera Al-Asaniego I Merlinie Dakodali zwycięstwo Albania Który został przesunięty Republika CzeskaAwans o dwa punkty na szczycie tabeli. Polska położony w czwarte miejsce Po trzy Porażki W pięciu meczach.

Albania Zakwalifikowała się tylko do jednego dużego turnieju w swojej historii i był to turniej Euro2016.

Moldova Kontynuuje wyścig Klasyfikacja. Przybył do CzechObaj po zwycięstwie nad… Wyspy Owcze.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *