Holandia vs Polska | Harmonogram, kto nadaje i gdzie oglądać za darmo online, streaming i telewizję: Liga Narodów

Liga Narodów UEFA

„Mechaniczna Pomarańcza” zmierzy się z Polską w Warszawie, chcąc pozostać liderem swojej grupy w Lidze Narodów UEFA.

©GettyHolandia jedzie do Polski na Ligę Narodów UEFA

W tym Data FIFAPrzygotowuje się tam wiele zespołów Mistrzostwa Świata w Katarze 2022Nowy dzień Liga Narodów UEFAPotem drugi konkurs krajów ważnych dla Europy Mistrzostwa Europy.

Turniej składa się z grup o różnych dywizjach Wchodzenie i schodzenie między krajami Starego Kontynentu. Jedna z grup „pierwszej kategorii” lub Liga A to 4Zawiera Walia, Polska, Belgia i Holandia. Ci ostatni prowadzą w tabeli punktowej z 10 punktami, a za nimi są Belgowie z siedmioma jednostkami.

The „Mechaniczna pomarańcza” Grupa F będzie dążyć do utrzymania lub rozszerzenia swojej przewagi Odwiedź Reprezentację Polski w Warszawie. Prowadzona przez Louisa van Gaala Niezawodni liderzy Po czterech grach, z trzema wygranymi i jednym remisem.

Twój przeciwnik to Polska Dowodzony przez napastnika Robert Lewandowski, który daleko od czołówki Holandii. Są Polacy Trzeci z czterema jednostkami Po jednej wygranej, jednym remisie i dwóch porażkach.

W pierwszym etapie grupy 4 Obie drużyny zremisowały w Rotterdamie 2:2Holandia. Clausen i Dumfries Uderz w pomarańczę Kasa i Zieliński Przeliczyli bramki dla drużyny prowadzonej przez Czesława Mickiewicza.

Data i godzina: Holandia vs. Liga Narodów UEFA Kiedy zagra Polska?

Pojedynek pomiędzy Holandią a Polską Czwartek, 22 września, 15:45 w Chile.

Transmisja: Gdzie oglądać Holandia vs Polska na żywo w telewizji lub na żywo?

Można oglądać tylko spotkanie Gwiazda+.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.