Honor Magic 4 Pro wyróżnia się ceną, miłe zaskoczenie w wysokim przedziale | technologia

Po skupieniu się na prezentacji Z A Ku uciesze fanów zaczęła uzupełniać swoją kolekcję urządzeń mobilnych. Po niedawnym uruchomieniu telefonów X7, s ; i 50 Lite; Nowy Magic 4 Pro osiągnął najwyższą część swojej oferty, a ta ostatnia jest właśnie tą, którą miałem okazję wypróbować.

To urządzenie z Spowodował spore oczekiwania, a po kilku miesiącach jest już dostępny w naszym kraju.

Honor Magic 4 Pro ma bardzo rozbudowaną i atrakcyjną propozycję projektową. / Bruno Ortiz Besso

Przeczytaj także: Kupujesz głośnik na szyję? Sony ma jeden i to świetna zabawa

Doświadczenie było bardzo dobre?Ale jest kilka rzeczy, które muszę wyjaśnić, zanim przejdę dalej. Po pierwsze, nie mogłem dostać urządzenia tak długo, jak chciałem, a po drugie, był to egzemplarz próbny, z niektórymi funkcjami lub narzędziami wciąż w fazie testów. Pozwoliło mi to jednak Masz podejście do wszystkiego, co ma do zaoferowania nowe, high-endowe urządzenie Honora.

Specyfikacja techniczna

rozładunek

Umieść tweeta przyszło # HonorMagic4Pro do Peru i już testuję go pod kątem elcomerciope. Tutaj pokazuję, co znajduje się w pudełku. Zwróć uwagę na recenzję. # Wyjmij z pudełka # wysokiej klasy ♬ Melliflous – Randy Janas

Zwraca na siebie uwagę… ale wygląda na to, że już ją widzieliśmy

To duży telefon. Może wydawać się trochę ciężki, ale można się tego spodziewać po urządzeniach z tej serii, zwłaszcza gdy mają duży ekran, 6.8. Ma częstotliwość odświeżania 120 Hz i jest kompatybilny z HDR 10+. A skoro już przy tym jesteśmy, to monitor przeznaczony do konsumpcji lub odtwarzania multimediów.

Duży ekran Honor Magic 4 Pro odgrywa dużą rolę.
Duży ekran Honor Magic 4 Pro odgrywa dużą rolę. / Bruno Ortiz Besso

Ciekawostką jest to, że ma podwójny głośnik, góra-dół, dzięki czemu gdy weźmiesz go poziomo, ułożenie rąk nie zakłóca wyjścia audio. Po raz kolejny zwraca się uwagę na zainteresowanie producenta Daje najlepsze wrażenia multimedialne.

Zakrzywione rogi są charakterystyczne w Honor Magic 4 Pro.
Zakrzywione rogi są charakterystyczne w Honor Magic 4 Pro. / Bruno Ortiz Besso

Przednia powierzchnia ma zaokrąglone boki i płaski tył. To, w połączeniu z lokalizacją aparatu i sensora na ekranie, przypomniało mi Huawei P40 Pro. W ten sam sposób umieszcza ultradźwiękowy czujnik odcisków palców pod ekranem [que también tiene el tema de cambiar de posición cuando la pantalla está desbloqueada y cuando no].

Konstrukcja podąża za precyzyjnymi konturami, aby zdefiniować krawędzie Honor Magic 4 Pro.
Konstrukcja podąża za precyzyjnymi konturami, aby zdefiniować krawędzie Honor Magic 4 Pro. / Bruno Ortiz Besso

chciałbym powiedzieć Najbardziej zauważalna różnica jest z tyłu, z okrągłym modułem kamery. Cóż, rozumiem, że to nie to samo, co widzieliśmy już w innych modelach Huawei, a nawet tego samego zaszczytu. Różne. Ale jeśli znasz już te wcześniejsze projekty, automatycznie przejdziesz od zaskoczenia do zastanawiania się, gdzie wcześniej widziałeś podobny model.

Konstrukcja podąża za precyzyjnymi konturami, aby zdefiniować krawędzie Honor Magic 4 Pro.
Konstrukcja podąża za precyzyjnymi konturami, aby zdefiniować krawędzie Honor Magic 4 Pro. / Bruno Ortiz Besso

Po tym, jak to wygląda i jak się czujeOczywiście mamy do czynienia z zespołem z najwyższej półki.

Nie mogłem oczekiwać mniej

W ogólnej wydajności Honor Magic 4 Pro wypadł dobrze. Korzystaj z nowego systemu operacyjnego Snapdragon 8 Gen 1 i Android 12 z Magic 6. warstwa personalizacji. To zespół o solidnej i szybkiej pracy z płynnymi przejściami między wcześniej otwartymi aplikacjami. Naprawdę, zachowywałeś się w tej chwili tak, jak można by oczekiwać od każdego high-endowego lub wiodącego zespołu.

Wchodząc bardziej szczegółowo w to, jak zachowuje się ekran, czujemy się całkiem usatysfakcjonowani. Jest to panel, który zapewnia rozdzielczość 2K, Ultra jasny, z częstotliwością odświeżania 120 Hz (ale można go dostosować do potrzeb wykonywanego zadania do 1 Hz, poprawiając efektywność energetyczną). Dobra jakość, dobra odpowiedź. Ogólnie bardzo dobre doświadczenie.

Czytnik linii papilarnych był bardzo szybki i dokładny, podobnie jak rozpoznawanie twarzy. Kolejny dodatkowy punkt: Certyfikat IP68, z ochroną przed wodą i kurzem.

W moim egzemplarzu testowym Honor Magic 4 Pro jest miejsce na dwie karty nano SIM.
W moim egzemplarzu testowym Honor Magic 4 Pro jest miejsce na dwie karty nano SIM. / Bruno Ortiz Besso

Moim jedynym negatywnym doświadczeniem w tym aspekcie jest to, że będąc urządzeniem testowym, niektóre bardzo specyficzne aplikacje dla tego regionu geograficznego nie są włączone, a nawet nie zostały jeszcze przetłumaczone na język hiszpański.

niesamowite aparaty

Niewątpliwie jedną z sekcji, która przyciąga najwięcej uwagi, jest sekcja z kamerami. Chociaż moduł kamery wydaje się wyświetlać pięciokątną mieszankę, W rzeczywistości są tylko trzy kamery i czujnik głębokości.

Moduł aparatu w Honor Magic 4 Pro zapewnia wysokiej jakości zdjęcia i filmy.
Moduł aparatu w Honor Magic 4 Pro zapewnia wysokiej jakości zdjęcia i filmy. / Bruno Ortiz Besso

Dwie kamery 50 MP wykonują dobrą robotę, zapewniając bardzo ostre obrazy, wraz z teleobiektywem 64 MP, który pozwala na 3,5-krotny zoom optyczny i ma optyczną stabilizację obrazu.

Wśród nowości jest to Pozwala robić zdjęcia do 100 razy, ale potrzebujesz dobrego pulsu, aby uzyskać przyzwoite strzały. Dodaje jednak przeglądarkę ekranową, dzięki czemu użytkownik wie, który punkt obrazu ma powiększyć.

Na ekranie znajduje się przedni aparat wraz z czujnikiem dla lepszych wyników.
Na ekranie znajduje się przedni aparat wraz z czujnikiem dla lepszych wyników. / Bruno Ortiz Besso

Więcej aktualności: Profesjonalny tryb wideo, który Zawiera format LOG, który rejestruje obrazy w kolorze szarym, czarnym i białym, do edycji w postprodukcji z lepszymi wynikami. A co z trybem nocnym? Do przyjęcia.

Bateria ze światłami i cieniami

Honor Magic 4 Pro ma baterię 4600 mAh. Myślałem o znalezieniu takiego o większej pojemności, ale zdałem sobie sprawę, że może to zwiększyć wagę urządzenia o naprawdę dużych gabarytach.

W zestawie znajduje się zasilacz o mocy 100 W, niezbędny do szybkiego ładowania, jakim może pochwalić się Honor Magic 4 Pro.
W zestawie znajduje się zasilacz o mocy 100 W, niezbędny do szybkiego ładowania, jakim może pochwalić się Honor Magic 4 Pro. / Bruno Ortiz Besso

W tym aspekcie osiąga również autonomię podobną do tej oferowanej przez inne „główne statki”, z więcej niż jednym dniem mocy. Jednak tutaj Przełącznik znajduje się w transformatorze 100W [que viene incluido en la caja]Pozwala to na pełne naładowanie akumulatora w pół godziny. Bardzo szybki.

Przeczytaj także: Samsung ponownie podnosi poprzeczkę w kategorii high-end dzięki Galaxy S22 Plus

Cena i dostępność

Nowa Magic 4 Pro Honora jest dostępna w cenie startowej Od S/4 599 i zawiera Honor Watch GS3.

Czy warto wybrać Honor Magic 4 Pro?

Krótki czas, w którym posiadałem nowy Honor Magic 4 Pro, wystarczył, aby potwierdzić, że to prawdziwy Pro, a nowa marka poważnie wkracza w walkę w gorącym sektorze. Masz argumenty? Myślę, że tak, zwłaszcza jeśli możesz przezwyciężyć sceptycyzm, jaki mogą mieć potencjalni użytkownicy, ponieważ nie są zaznajomieni z marką.

Honor Magic 4 Pro posiada niezbędne funkcje, aby wejść do walki w segmencie high-endowej konkurencji.
Honor Magic 4 Pro posiada niezbędne funkcje, aby wejść do walki w segmencie high-endowej konkurencji. / Bruno Ortiz Besso

Osobiście jednak uważam, że cena startowa może grać przeciwko Honorowi, właśnie ze względu na punkt, który właśnie przedstawiłem. Czy to dobry telefon? Tak, czy to sprosta zadaniu? Tak, ale nieznajomość marki Honor może stłumić wszelkie zamiary zakupu, zwłaszcza w cenie ponad 1000 USD.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.