Honor Magic5 i Magic Vs trafiają prosto na MWC 2023: zostaną zaprezentowane na arenie międzynarodowej

Jedną z gwiazd tegorocznych targów MWC będą nowe składane modele Honor i Honor Vs, w tym Mieliśmy pierwsze wrażenia Żeby było jasne, Samsung i OPPO będą mieli tutaj złożonego konkurenta. także Zostanie on przedstawiony 27 lutego Do serii Honor Magic5.

[Honor 80 GT es oficial: características y precio de toda una bestia para la gama media]

27 lutego na MWC

Honor właśnie potwierdzony Prezentacja serii Honor Magic5 i globalnej wersji Honor Magic Vs na targach MWC 2023 w Barcelonie.

a Nieunikniona data Aby bliżej poznać jeden ze składanych modeli, które będziemy mieli w Hiszpanii i który będzie mógł konkurować z Samsungiem i jego dwoma modelami już wprowadzonymi na rynek w zeszłym roku.

Honor Magic VS trzyma się kartki papieru dzięki zawiasowi

darmowy android

Mówimy nieuniknione, ponieważ Uczucia, które pozostawił nam Honor Magic Vs To było bardzo dobre i czekamy, aby zobaczyć wszystkie te funkcje i korzyści, które marka zaoferuje w tej części.

specjalnie dla Jaka będzie głowa osobowość Dzięki temu możesz cieszyć się tym większym ekranem i całą wydajnością, jakiej możesz dzięki niemu oczekiwać. W związku z tym wydarzeniem firma Honor opublikowała również zdjęcie potwierdzające przybycie do Barcelony w tym dniu.

magia honoru vs

magia honoru vs

darmowy android

To zdjęcie pokazuje, co to może być Jednostka kamery jest zlokalizowana Z tyłu nowej serii Magic Vs, zwłaszcza ze względu na wagę, jaką producenci przywiązują do fotografii w swoich telefonach; Stanie się tak również w środę dla Samsunga i nowego Galaxy S23.

Jak powiedzieliśmy, po tym, jak mieliśmy już składany, musieliśmy tylko przetestować niestandardową warstwę, ważną dla tego typu urządzeń ze względu na rozszerzenie, jakie zajmuje ekran po otwarciu.

magia honoru vs

magia honoru vs

darmowy android

Z serii Magic5, przez Tytuły na AndroidaI Spodziewane są trzy modele: Baza, Magic5 Pro i Magic 5 Ultimate. Z tego co wiadomo w ostatnich miesiącach będzie chip Snapdragon 8 Gen 2 Kto mieszka w jednym z tych trzech modeli, wszystkiego dowiemy się tego samego dnia, 27 lutego, kiedy zaprezentuje je Honor.

Może Cię to zainteresować

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *