HONOR przejmie obowiązki od Huawei i wprowadzi na rynek produkty we współpracy z Porsche Design

HONOR przejmie obowiązki od Huawei i wprowadzi na rynek produkty we współpracy z Porsche Design

HONOR ogłosił na swojej stronie internetowej, że osiągnął porozumienie z Porsche w sprawie wprowadzenia na rynek wyróżniających się inteligentnych urządzeń we współpracy ze znaną marką samochodów luksusowych.

Stefan Bucher, prezes zarządu Porsche Lifestyle Group i George Zhao, dyrektor generalny HONOR

Od momentu oddzielenia się od Huawei w 2020 r. HONOR chciał całkowicie zdystansować się od swojej byłej spółki-matki, choć realizował już strategię podobną do swojej, wybierając Wprowadzenie na rynek stacji składanych i nieskładanych o świetnym stosunku jakości do cenyktóry w odróżnieniu od smartfonów Huawei ma Usługi i aplikacje Google.

Cóż, teraz HONOR pójdzie w ślady Huawei także jeśli chodzi o wersje premium swoich urządzeń, bo podobnie jak wtedy, właśnie osiągnął Umowa z Porsche Design na wprowadzenie produktów we współpracy ze słynną marką samochodów.

Pierwsze inteligentne urządzenie opracowane wspólnie przez HONOR i Porsche Design zostanie zaprezentowane w styczniu 2024 roku w Chinach.

honor Zamieściła post na swoim oficjalnym blogu Ogłasza zawarcie umowy o współpracy z marką samochodów luksusowych Porsche Design w celu wprowadzenia jej na rynki Inteligentne urządzenia są opracowywane wspólnie przez obie marki Od tego momentu na pierwszy z nich nie trzeba będzie długo czekać Zostanie oficjalnie zaprezentowany w przyszłym miesiącu w Chinach.

W odniesieniu do tej umowy o współpracy, George Zhao, dyrektor generalny HONOR, powiedział::

„Jesteśmy zaszczyceni możliwością współpracy z partnerem takim jak Porsche Design i odkrywamy, w jaki sposób otwartość i innowacyjna współpraca mogą połączyć wyjątkowy design i wydajność, wprowadzając najnowocześniejszą technologię do segmentu inteligentnych urządzeń premium. Skoncentrowany na człowieku projekt HONOR łączy się z designem Porsche Design.” „Filozofią marki jest tworzenie luksusowych produktów Smart, które przyspieszą mobilny styl życia zarówno entuzjastów technologii, jak i entuzjastów Porsche. „Ta długoterminowa współpraca pomiędzy HONOR i Porsche Design otwiera nowe i ekscytujące możliwości napędzania naszego rozwoju na rynkach na całym świecie”.

Ze swojej strony Stefan Bucher, Prezes Zarządu Porsche Lifestyle Group, wyraził zadowolenie swojej firmy. Znajdź nowego partnera, który wprowadzi na rynek luksusowe produkty Który łączy w sobie najlepszą technologię i najnowocześniejszy design:

„Ekskluzywne partnerstwo z HONOR to kamień milowy w przyszłym rozszerzeniu portfolio kultowych produktów elektronicznych Porsche Design. Dzięki HONOR znaleźliśmy idealnego partnera marki, który będzie napędzał innowacje i dostarczał naszym klientom ekscytujące nowe produkty, które łączą w sobie perfekcję, wyjątkowy design i wyjątkowa jakość i wydajność.Mamy ten sam cel, aby stać się wiodącą firmą w sektorze nowoczesnych, luksusowych urządzeń inteligentnych.

Aby być zawsze na bieżąco z najnowszymi technologiami, Subskrybuj oficjalny i zatwierdzony kanał Andro4all na WhatsApp.

Ten artykuł sugeruje Obiektywny i niezależny Produkty i usługi, które mogą zainteresować czytelników. Kiedy użytkownik dokona zakupu za pomocą konkretnych linków pojawiających się w tej historii, Andro4all otrzymuje prowizję. dołącza Do kanału transakcyjnego Andro4all Aby poznać najlepsze oferty zanim ktokolwiek inny.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *