HP napędza zrównoważony rozwój i bardziej produktywne środowisko hybrydowe dzięki swoim najnowszym rozwiązaniom technologicznym – technologii

HP napędza zrównoważony rozwój i bardziej produktywne środowisko hybrydowe dzięki swoim najnowszym rozwiązaniom technologicznym – technologii

Madryt, 6 (brama/EP)

HP wprowadził nowe, zrównoważone rozwiązania umożliwiające osiągnięcie bardziej produktywnego środowiska hybrydowego w organizacjach i firmach, a także narzędzia usprawniające wideokonferencje i nowe drukarki, które skupiają się zarówno na środowisku pracy, jak i na indywidualnych osobach.

Firma wprowadziła nowe rozwiązania oparte na zarządzaniu danymi, nowy komputer HP Envy Move All-in-One typu „wszystko w jednym” oraz rozwiązania takie jak HP Managed Collaboration Services, Workforce Central i proaktywne spostrzeżenia oparte na sztucznej inteligencji (AI). .

Podczas tej wystawy prezes i dyrektor generalny HP Enrique Llores skomentował, że produkty te „odzwierciedlają nowe sposoby zmiany sposobu wykonywania pracy, przyczyniając się jednocześnie do tworzenia bardziej zrównoważonej przyszłości”.

Ze swojej strony szef działu systemów i rozwiązań osobistych, Alex Chu, podkreślił 23,8-calowy komputer typu „wszystko w jednym” HP Envy jako nowość w swoim „portfolio”, zaprojektowanym z myślą o możliwości grania z dowolnego miejsca i przekształcaniu środowiska ponieważ jest używany w zadaniach obejmujących wiele obszarów roboczych.

Kolejną nowością w dziale „Sprzęt” jest kamera internetowa HyperX Vision S, z którą można współpracować z interfejsem HyperX Audio Mixer Interface oraz wysięgnikiem mikrofonu HyperX Caster.

Na poziomie „oprogramowania” firma stwierdziła, że ​​rozwiązanie HP AI Studio ma pomóc naukowcom zajmującym się danymi AI w przyspieszaniu modeli przy użyciu tej technologii i że według komunikatu prasowego rozwiązanie to pojawi się w przyszłym roku.

Producent technologii zapowiedział natomiast nadchodzącą dostępność wersji darmowej i premium HP Workforce Central. Dzięki temu możesz uzyskać informacje o wyposażeniu danej marki w jednym dashboardzie.

Kolejnym narzędziem, do którego wkrótce będą mieli dostęp użytkownicy HP, jest HP Wolf Protect and Trace with HP Wolf Connect, które będzie dostępne na całym świecie od listopada. Dzięki niemu menedżerowie AI mogą mieć pewność, że w przypadku utraty sprzętu biznesowego firma będzie mogła pomóc zmniejszyć ryzyko utraty danych.

Sprzęt firmowy

Aby zapewnić przedsiębiorstwom najlepszą technologię, firma ma nadzieję wprowadzić w styczniu 2024 r. nowe „portfolio” HP OfficeJet Pro, pakiet oparty na technologii zrównoważonych atramentów i tonerów dla małych firm. Będą także mogli korzystać z rozwiązania do automatycznego druku budowlanego HP SitePrint, dostępnego obecnie w USA i Wielkiej Brytanii.

Z drugiej strony HP EvoMore jest przedstawiany jako najbardziej ekologiczna jak dotąd linia wkładów atramentowych firmy, podczas gdy nowa seria HP DesignJet została stworzona dla profesjonalistów z branży architektury, inżynierii, budownictwa i kserokopiarek.

Wreszcie, urządzenie DP DeskJet All-in-One przeznaczone jest do użytku domowego i jest dostępne z natychmiastową dostawą atramentu, natomiast seria Latex 630 ma na celu umożliwienie użytkownikom wykorzystania białego atramentu do tworzenia oznakowań i dekoracji.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *