Hrabstwo Los Angeles będzie wymagać dowodu szczepienia lub negatywnego testu w barach, klubach nocnych i na imprezach

Hrabstwo Los Angeles będzie wymagać dowodu szczepienia lub negatywnego testu w barach, klubach nocnych i na imprezach

Anioły W tym tygodniu hrabstwo wyda nakaz wymagający od ludzi okazania dowodu szczepienia w barach zamkniętych, winiarniach, browarach, klubach nocnych i salonach z dowodem szczepienia wymaganym lub negatywnym. COVID-19 Przetestuj „mega imprezy plenerowe”, takie jak gry Dodgers, Rams i Chargers.

„To zrewidowane zarządzenie pracownika służby zdrowia jest zgodne z bieżącą potrzebą zmniejszenia ryzyka transmisji i zwiększenia zasięgu szczepień” – dr Barbara Ferrer, dyrektor ds. zdrowia publicznego w hrabstwie Powiedział podczas posiedzenia Rady Organów Nadzoru Środa. „To rozsądna droga naprzód, która pozwoliłaby nam lepiej przerwać cykl gwałtownych wzrostów”.

Rozporządzenie ma wymagać od klientów i pracowników barów i innych klubów nocnych w pomieszczeniach, by otrzymali jedną dawkę szczepionki do 7 października, a drugą nie później niż 4 listopada.

Zamówienie będzie również polecało, ale nie wymagało, klientom w restauracjach wewnętrznych przedstawienia dowodu szczepienia.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​APLIKACJĘ FOX NEWS

Zamówienie będzie również dotyczyć „mega-wydarzeń”, takich jak imprezy sportowe na świeżym powietrzu i koncerty, wymagające od wszystkich uczestników, personelu i uczestników przedstawienia dowodu szczepienia lub ujemnego wyniku testu na COVID-19 w ciągu ostatnich 72 godzin. Zasady te stanowią uzupełnienie obowiązkowych zasad maskowania, które po raz pierwszy wdrożono w kwietniu.

Wymóg przedstawienia dowodu szczepienia lub negatywnych testów w przypadku ważnych wydarzeń będzie obowiązywał 7 października, podczas gdy wewnętrzne wydarzenia obejmujące ponad 5000 beneficjentów mają już zasady wymagające od uczestników okazania dowodu szczepienia lub negatywnych testów.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *