Hrabstwo Los Angeles nie zgłasza żadnych nowych zgonów z powodu COVID-19

Hrabstwo Los Angeles nie zgłasza żadnych nowych zgonów z powodu COVID-19

Władze zdrowia publicznego hrabstwa Los Angeles zgłosiły w niedzielę brak nowych zgonów związanych z COVID-19.

Chociaż urzędnicy ostrzegli, że liczba ta mogła być niższa niż liczba z powodu opóźnień zgłaszanych w weekendy, pozostaje jasnym punktem, ograniczając kilka miesięcy postępu w walce z koronawirusem.

Prowincja zgłosiła również 313 nowych przypadków wirusa. W sobotę w szpitalach powiatowych było 390 pacjentów z COVID-19, o około 16% mniej niż dwa tygodnie wcześniej.

Hrabstwo Los Angeles odnotowało ponad 1,2 miliona potwierdzonych przypadków koronawirusa, a 23915 mieszkańców zmarło z przyczyn związanych z COVID-19. Independent Times Toll.

W międzyczasie 46,8% mieszkańców hrabstwa Los Angeles otrzymało co najmniej jedną dawkę szczepionki, a 31,5% było w pełni zaszczepionych. Eksperci przypisali krewnemu Bez wahania w szczepionce W Kalifornii z pomocą w zapobieganiu kolejnej fali infekcji, jak zaobserwowano w niektórych innych stanach.

Urzędnicy zdrowia publicznego powiedzieli w sobotę, że infekcje mają miejsce w hrabstwie Los Angeles Pozostał na najniższym poziomie Od początku epidemii. Średni dzienny wskaźnik pozytywnych przypadków wśród osób, które testowały, wynosił 0,7% w ciągu ostatniego tygodnia, zgodnie z danymi powiatu, a tylko 0,6% testów wykonanych w sobotę dało wynik pozytywny.

Ciągłe spadki pojawiają się, gdy wydaje się, że hrabstwo Los Angeles przygotowuje się do przeprowadzki Klasa żółta, Najłagodniejszy z państwowego systemu ponownego otwierania COVID-19, który pozwoli większości firm działać w pomieszczeniach, z dostosowaniami. Aby zakwalifikować się do ponownego otwarcia na szerszą skalę, hrabstwo musi mieć dzienny współczynnik nowych przypadków mniejszy niż 2 na 100 000 osób.

Według danych stanowych opublikowanych w zeszłym tygodniu, wskaźnik nowych przypadków koronawirusa w hrabstwie – skorygowany na podstawie liczby przeprowadzonych testów – spadł do 1,9 dziennie na 100 000 osób. Urzędnicy mają ogłosić we wtorek, czy prowincji udało się utrzymać, czy obniżyć ten wskaźnik przez drugi tydzień, zgodnie z wymogami poluzowania przepisów na większą skalę.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *