HUAWEI Band 6 jest dostarczany z wyświetlaczem FullView i 2-tygodniową żywotnością baterii

HUAWEI Band 6 jest dostarczany z wyświetlaczem FullView i 2-tygodniową żywotnością baterii

Grupa Huawei Consumer Business Group (CBG) ogłosiła dzisiaj, że najnowszy członek serii HUAWEI Band, HUAWEI Band 6. Konsumenci coraz częściej żądają od swoich urządzeń do noszenia, nowy HUAWEI Band 6 został ulepszony pod względem konstrukcji, żywotności baterii, monitorowanie zdrowia i kondycji fizycznej.

HUAWEI Band 6 to pierwsza inteligentna bransoletka Huawei wyposażona w 1,47-calowy wyświetlacz FullView AMOLED o stosunku ekranu do obudowy wynoszącym 64%, co oznacza, że ​​może wyświetlać więcej informacji bez utraty stylu. Ponadto HUAWEI Band 6 dziedziczy dwutygodniową żywotność baterii, która naprawdę definiuje urządzenia do noszenia Huawei.

Komfort użytkowania i ścisłe monitorowanie stanu zdrowia to dwa podstawowe elementy, które inteligentne opaski muszą dziś uwzględniać. Mając to na uwadze, HUAWEI Band 6 spełnia niezwykle wysokie standardy w zakresie projektowania, materiałów i technologii monitoringu, które integruje. Ważąc zaledwie 18 gramów, zapewnia lekkość podczas noszenia oraz możliwość monitorowania stanu zdrowia użytkownika przez cały dzień. HUAWEI Band 6 to nie tylko pierwsza inteligentna bransoletka Huawei obsługująca monitorowanie SpO2 Przez cały dzień zapewnia również użytkownikom pełen zakres funkcji monitorowania zdrowia, takich jak tętno, sen, stres i śledzenie cyklu miesiączkowego. Jeśli chodzi o monitorowanie aktywności fizycznej, HUAWEI Band 6 obsługuje 96 trybów treningowych do monitorowania i analizowania danych zawodowych, co pomaga użytkownikom trenować z wykorzystaniem baz naukowych.

Lider trendów w projektowaniu inteligentnych bransoletek

HUAWEI Band 6 jest wyposażony w 1,47-calowy wyświetlacz FullView AMOLED o rozdzielczości 194 * 368 i 282 dpi do wyświetlania realistycznych treści. W porównaniu do swojego poprzednika ekran jest większy o 148%, a stosunek ekranu do obudowy również znacznie się poprawił, aż o 64%. Kolorowy ekran zapewnia użytkownikom większą przejrzystość informacji i dostarcza danych dotyczących treningu i zdrowia z bardziej przyjaznym dla użytkownika współczynnikiem wyświetlania. Użytkownicy mogą łatwo przesuwać palcem w górę, w dół, w lewo i w prawo, aby wyświetlać swoje powiadomienia i celować w postęp, tak jak na ekranie dotykowym smartfona.

HUAWEI Band 6 jest dostępny w kolorze grafitowej czerni, bursztynowym wschodzie słońca, różu sakura i dżungli, aby dopasować się do stylu lub stroju użytkownika. Korpus zegarka z polimeru wzmocnionego włóknem szklanym, w połączeniu z cienką metalową powłoką teksturową, wraz z miękkim i przyjaznym dla skóry paskiem z gumy silikonowej, wykorzystuje technologię polimeryzacji indukowanej światłem ultrafioletowym, zapewniając unikalny design. dołączać.

Kompaktowa konstrukcja, żywotność baterii do 2 tygodni

Opaska HUAWEI Band 6 dziedziczy długą żywotność baterii urządzeń przenośnych Huawei, aby zarządzać zużyciem energii przez większy ekran. Obsługiwany przez wysoce wydajny chipset i inteligentne algorytmy oszczędzania energii, HUAWEI Band 6 umożliwia ciągłe monitorowanie tętna i snu z czasem pracy baterii do 14 dni w celu nieprzerwanego użytkowania.[1]. Ponadto HUAWEI Band 6 obsługuje szybkie ładowanie za pomocą ładowarki magnetycznej. Pięć minut ładowania może aktywować smartband na dwa dni typowego użytkowania. Ważący zaledwie 18 gramów HUAWEI Band 6 to niezwykły element, który oferuje żywy wyświetlacz FullView i dwutygodniową żywotność baterii.

Nowy styl życia z proaktywnym zarządzaniem zdrowiem

Funkcje monitorowania stanu zdrowia są jedną z najpopularniejszych funkcji wśród użytkowników smartbandów. Dzięki ulepszonym modułom sprzętowym, opartym na technologii TruSeenTM 4.0 i nowy inteligentny algorytm oszczędzania energii Huawei, HUAWEI Band 6 obsługuje teraz monitorowanie SpO2 codziennie. Monitoruje stan zdrowia użytkowników i generuje alarmy, gdy poziom tlenu we krwi jest niski, pomagając im podjąć szybkie działania i proaktywnie zarządzać swoim zdrowiem. HUAWEI Band 6 zapewnia również ciągłe, w czasie rzeczywistym i dokładne monitorowanie tętna, snu, stresu i cyklu miesiączkowego; Generuje również alerty, gdy tętno użytkownika jest zbyt wysokie lub zbyt niskie.

  • Dane opierają się na wynikach testów przeprowadzonych w laboratoriach Huawei. Żywotność baterii wynosi 14 dni dla zwykłych użytkowników lub 10 dni dla intensywnych użytkowników.
  • Dane opierają się na wynikach testów przeprowadzonych w laboratoriach Huawei.
  • Ta funkcja nie jest przeznaczona do użytku medycznego i nie jest przeznaczona do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania chorobom. Wszystkie dane i pomiary powinny być używane wyłącznie w celach informacyjnych.
  • Dostępność może się różnić w zależności od regionu lub kraju.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *