HUAWEI Health, idealny sprzymierzeniec w Światowy Dzień Zdrowia – Technocio

HUAWEI Health, idealny sprzymierzeniec w Światowy Dzień Zdrowia – Technocio

Dzięki dokładnemu zapisowi jakości snu, poziomu stresu, nasycenia krwi tlenem i całodobowego dostępu do informacji o sercu ta aplikacja pomaga w ciągłym monitorowaniu stanu zdrowia, a nawet w zapobieganiu niektórym chorobom.

W kontekście obchodzonego 7 kwietnia Światowego Dnia Zdrowia należy podkreślić wkład, jaki technologia może wnieść w ten ważny cel, jakim jest dbanie o zdrowie, aby cieszyć się spokojniejszym życiem. Można powiedzieć, że obecnie dostępne jest urządzenie dla każdego typu osoby, a liczba funkcji, które obejmuje, jest coraz bardziej złożona, aby umożliwić dokładniejsze monitorowanie ważnych danych, a tym samym dostarczyć niezbędnych szczegółów, które zabierze Cię do placówki służby zdrowia odpowiedniej dla Twojego wieku i stylu życia.

Zdrowie HUAWEI Następnie staje się Twoim narzędziem w czasie, aby odwoływać się do danych, takich jak odpowiednie nasycenie krwi tlenem, wystarczająca liczba godzin snu dla optymalnego odpoczynku, tętno, aw bardziej konkretnych przypadkach nawet EKG; Do tego wszystkiego dochodzi oczywiście monitorowanie każdej aktywności fizycznej, która jest oczywiście elementem zdrowego stylu życia.

Oto niektóre z innowacji, które są częścią Zdrowie HUAWEIPo wielu latach badań i rozwoju marka powstała z myślą o Twoim pożytku i użytkowaniu w trosce o Twoje zdrowie.

Bez względu na to, gdzie jesteś, Twoje urządzenia zawsze będą informować o Twoim dobrym samopoczuciu

W ciągłym ruchu dnia pracy regularne badania lekarskie często schodzą na drugi plan. Istnieje również przekonanie, że informacje kardiologiczne i poziom tlenu we krwi można sprawdzić tylko za pomocą nieporęcznego sprzętu i podczas wizyty u lekarza. Jednak myśląc o stylu życia swoich użytkowników, HUAWEI oddaje się technologiom, które ułatwiają takie monitorowanie i dają je na wyciągnięcie ręki, rejestrując równie dokładne liczby dla zespołów medycznych.

On ZEGAREK HUAWEI GT 3 ProNa przykład pomaga, jeśli cierpisz na chorobę układu oddechowego i możesz zachować czujność w kontrolowaniu swoich schorzeń. Inteligentny zegarek obsługuje monitorowanie % SpO2 (nasycenie krwi tlenem) przez cały dzień, co jest wielką zaletą po aktywności fizycznej i ogólnie do przeglądów przez cały czas. To urządzenie do noszenia w połączeniu z oprogramowaniem HUAWEI TruSeen™ 5.0+ zwiększa dokładność o 5%, nawet w niskich temperaturach, dzięki czemu możesz zaplanować odczyty SpO2 w dowolnym momencie i uniknąć problemów z oddychaniem.

Poznaj swoje serce tak, jak znasz siebie

W pełni zgodny ze swoją misją monitorowania w celu zapobiegania chorobom układu oddechowego, HUAWEI od lat pracuje nad wprowadzeniem technologii wspomagających zdrowie serca. WATCH GT 3 Pro to pierwszy smartwatch tej marki z technologią EKG (elektrokardiogramu) nowej generacji, zapewniającą doskonałe połączenie wydajności i dokładności. Smartwatch jest wyposażony w przycisk EKG, który zawiera technologię elektrod, taką jak testy EKG wykonywane w gabinecie lekarskim. Ta technologia jest nie tylko dokładna, ale także na wyciągnięcie ręki. Wystarczy dotknąć elektrody z boku przez 30 sekund, a wynik pojawi się w czasie rzeczywistym na ekranie.

W ten sam sposób aplikacja wykonuje ciągłą analizę rytmu zatokowego i alarmuje w przypadku migotania przedsionków lub przedwczesnych pobudzeń przedsionkowych i komorowych. Możesz nawet zaplanować automatyczne monitorowanie tętna przez 24 godziny na dobę, a zegarek ostrzeże Cię, jeśli Twoje tętno odbiega od normalnego zakresu. Aplikacja HUAWEI ECG posiada najnowszy certyfikat CE uzyskany od National Medical Products Administration oraz, w przypadku Kolumbii, certyfikat INVIMA jako standardowe urządzenie medyczne. IIa1. Należy zauważyć, że uzyskane dane EKG mogą również pomóc rozwiązać ryzyko obturacyjnego bezdechu sennego spowodowanego wysokim ciśnieniem krwi i arytmią oraz rozwinąć dobre nawyki ćwiczeń.

Bezstresowe życie dla lepszej produktywności

Liczne badania przeprowadzone w ostatnich latach dowiodły związku różnych chorób układu krążenia z wysokim poziomem stresu. W rzeczywistości analiza przeprowadzona przez naukowców z Uniwersytetu w Göteborgu w Szwecji zapewnia, że ​​ciągły stres może obciążać serce na kilka sposobów, zwiększając ryzyko zawału serca, podnosząc ciśnienie krwi i negatywnie wpływając na poziom cholesterolu i trójglicerydów. krew. Badanie twierdzi również, że wszystkie te czynniki pogarsza brak snu.

Zdając sobie sprawę ze znaczenia komfortu dla dobrego samopoczucia ludzi, HUAWEI pracował nad różnymi badaniami i rozwojem, aby uwzględnić nowe aktualizacje w swoich premierach. Przykładem takich inwestycji jest HUAWEI Health Lab w Songshan Lake w Chinach, które działa od 2016 roku i jest centrum badawczo-rozwojowym i testowym dla zdatny do noszenia Dla marki, w której rodzą się nowe technologie i algorytmy pomiaru zdrowia, jak w przypadku HUAWEI TruSleepTM.

Platforma ta wykorzystuje algorytmy, które są w stanie mierzyć i analizować cały okres snu z dużą dokładnością i wykrywać do sześciu rodzajów powtarzających się problemów, na przykład: trudności ze snem, lekki sen, łatwe budzenie się w nocy, wczesne budzenie się i zaspanie. Liczba snów i nieregularny harmonogram snu. Warto zauważyć, że ta unikatowa dla marki technologia została niedawno doceniona przez Uniwersytet w Bernie w Szwajcarii, który udowodnił dokładność algorytmów w porównaniu z profesjonalnymi przewodami snu, gdyż technologia HUAWEI osiągnęła dokładność na poziomie 96,3%.

Idąc tym tropem, najnowsza odsłona serii jest Obejrzyj GT 3 SEWyposażony w najnowszy HUAWEI TruSleep™ 3.0, który zapewnia dokładniejsze monitorowanie snu, poprawiając w ten sposób nastrój i zwiększając produktywność.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wielu korzyściach, jakie oferuje Zdrowie HUAWEI Możesz sprawdzić oficjalną stronę Huawei Kolumbia Gdzie można również znaleźć różne urządzenia do noszenia marki z różnymi technologiami, które oferują dla zdrowia.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *