Huawei MateView, nowe ekrany dla profesjonalistów i graczy

Huawei Wprowadzono dwa nowe ekrany w ComputexJeden skupia się na graczach, a drugi na produktywności. Wszystko o modelach mateview Odpowiedni GT jest zróżnicowany dla graczy.

Huawei MateView, nowe ekrany dla profesjonalistów i graczy

Pierwszy wariant Huawei Mateview Ma konstrukcję 3:2 umożliwiającą wyświetlanie ekranu większego o 18,5% niż konwencjonalne monitory 16: 9. Dlatego te monitory skupiają się bardziej na produktywności, aby jak najlepiej wykorzystać 28,2-calowe miejsce na biurku.

Ten ekran oferuje rozdzielczość 3840 x 2560 pikseli częstotliwość odświeżania 60 Hz Jest obsługiwany HDR400.

Zasilanie posiada złącze USB Type-C (135 W) z Power Delivery z tyłu do podłączenia wielu urządzeń.

mateview

Ekran MateView GT to kolejna historia z 34-calowym ekranem i ultraszerokim współczynnikiem proporcji 21:9. Ten ekran przyciągnie uwagę graczy dzięki częstotliwości odświeżania 165 Hz i rozdzielczości 3440 x 1440 pikseli. Monitor zawiera dwa głośniki stereo o mocy 5W.

odwiedziliśmy Przewodnik po najlepszych monitorach na rynku

Zasilanie jest dostarczane przez USB Type-C z portem USB Type-C 65W w PD. Posiada dwa porty USB 3.0, jeden port HDMI 2.0, DisplayPort 1.4, a także kilka portów audio.

Ekrany te będą dostępne w sklepach w sierpniu w cenie 699 euro za MateView i 549 euro za model. Matevio GT. Więcej informacji znajdziesz w Oficjalna strona produktu.

Gustavo Jamara

W wolnym czasie jestem operatorem komputerowym, instalatorem sieci komputerowych, redaktorem i pisarzem. Miłośnik technologii, kina, piłki nożnej i gier wideo.

Dane osobowe, które przekazujesz nam za pośrednictwem tego formularza, zostaną zapisane w aktach Miguela Angela Navas Carrera, w celu zarządzania komentarzami, które zamieszczasz na tym blogu. Legalizacja odbywa się za zgodą zainteresowanej strony. Jeśli nie zostanie zaakceptowany, nie będziesz mógł komentować tego bloga. Możesz sprawdzić Polityka prywatności. Możesz skorzystać ze swoich praw dostępu, sprostowania, anulowania i sprzeciwu w [email protected]

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *